Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó ötlet a koedukált zuhanyzó?

Jó ötlet a koedukált zuhanyzó?

Figyelt kérdés

A kérdés onnan jön, hogy nemrég Dániában voltam egy egyetemi rendezvényen és a kollégiumban kaptam szállást. Este amint beléptem a zuhanyozóba (nem volt férfi/ női tábla) akkor szembesültem vele, hogy azt a fiúk és lányok közösen használják. Sorban 8 kabin, vele szemközti falon 8 mosdó. A kabinoknak volt tömör ajtaja, de lehetett látni a bent zuhanyzó fejét és lábát. Az emberek fele törölközőben, a másik fele simán nélküle jött ki.

Sose jártam még ilyen koedukált zuhanyzóban. Amíg fogat mostam, melletten pont egy formás csaj szárította a haját. Egy szál papucsban. Megmondom őszintén férfiként egy picit zavarban voltam.

Más volt már ilyen helyen? Hogyan élte meg?



ápr. 21. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, igen
Nő vagyok, nem
Férfi vagyok, igen
Férfi vagyok, nem
37 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez lenne a normális viselkedés felnőtt emberek számára. Jó lenne egyszer erre a szintre itthon is eljutni a nemek közti egyenlőség tekintetében. Egyébként én is arra szavazok, hogy nem, mert jelen állás szerint erre totál alkalmatlan az átlag magyar polgár. Először egészséges, szorongásmentes embereket kellene kinevelni, utána jöhet a közös zuhanyzó.

N

ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Az kimaradt, hogy Németországban legalább tucatszor voltam naturista szaunában, soha semmi kellemetlenség nem ért. Itton? Úgy bámulnak, hogy majdnem kiesik a szemük. 2x próbálkoztam rendes, fürdőruhamentesnek mondott helyen, köszönöm, ha fizetnének sem mennék többet itthon.
ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Arról tudok hogy az uniszex wckben jóval több a zaklatások száma mint a sima férfi/nő wckben, ez alapján pedig szerintem nem csak hogy eszméletlen nagy f-szság a közös zuhanyzó, de egyenesen veszélyes is.
ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
A franc se akar nézni löttyedt pasikat :))
ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
a legjobb megoldás
ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem baj ha van ilyen, én valószínűleg használnám is. Csak legyen biztosítva olyan is ami nem koedukált, mert vannak akik szégyenlősek és őket nem kellene kellemetlen helyzetbe hozni, ha nem akarják.
ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
De pont ez a lényeg, hogy egy olyan tásadalomban, ahol nem külsőd, nemed, származásod alapján skatulyáznak be, ott értelmét veszti a szégyenlősködés.
ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem érdekel, de az, hogy legyen a zuhanyzón függöny, az igen. Egyszerűen nekem anélkül nem kényelmes, mindegy hogy koedukált vagy nem. De ha van a zuhanyzón függöny, ajtó akkor engem a többi nem érdekel.
ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok szégyenlős, de nem szeretnék megerőszakolva lenni, szóval inkább ne legyen ilyen. (Igen, semmi akadálya, hogy az erőszakoló bemenjen a női mosdóba, de az esélyt növeli, ha a koedukáltban vagytok ketten egyedül és csak hirtelen jön neki az ötlet, nem ilyen kitervelős fajta.)
ápr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszene. Nőként egyáltalán nem érezném magam biztonságban, ha férfiak jelenlétében kellene zuhanyozni, felöltözni stb.
ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!