Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom miért nem szeretné,...

A barátom miért nem szeretné, ha letenném a jogsit?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem szeretné, és nem is fogja engedni, mert akkor eljárnék csavarogni, és bepasiznék mellette. Az egyik munkatársa felesége is így lépett félre, miután megszerezte a jogsit, eljárt utána kocsival férfiakhoz. De szerinte úgy se tudnám letenni, mert nem vagyok rá képes, megbuknék a vizsgán, úgy se engednének át. Ő bárhova eltud engem vinni ahova kell, és nem kell attól féltenie, hogy balesetet okozok.
ápr. 22. 22:39
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha ez így konkrétan felmerül, az úgy egy erős ikszdé.
ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Uhh, red flag. Sok. Feltekeny, kontrollalo, leszol teged, ja elvisz nyilvan, hogy mindig szem elott legyel, stb.


Tedd le a jogsit es az ablakbol integess vissza ennek a diszpeldanynak, amikor gumit csikorgatva, gazpedalba taposva elhajtasz tole.

ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Kontroll, féltékenység, irigység, egoizmus.


menekülj. Vissza se nézz.

ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Pár mondatban meg is indokoltad, miêrt kéne a barátodat egy ketrecbe zárni és eldobni a kulcsot. Most menekülj, mert később fogod sajnos bánni.
ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Es akkor neki miert van meg mindig jogsija? O is el akar jarni csajozni?

Dobja csak ki azonnal!

ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én komolyan nem értem az ilyen marhákban mit lehet szeretni...
ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Meg is válaszoltad a kérdésed:

"mert akkor eljárnék csavarogni, és bepasiznék mellette."


Egyértelműen önbizalomhiányos. Ne legyél egy bunkó empátiátlan, és segítsd neki. Nyugtasd meg, és magyarázd el neki hogy csak őt akarod és más senkit.

ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

"De szerinte úgy se tudnám letenni, mert nem vagyok rá képes, megbuknék a vizsgán, úgy se engednének át. "

Ez így elég erős volt tőle, de ő ismer téged, valószínűleg tudja mit beszél. Igaz lehetne kedvesebb is, de gondolom a féltékenység és a félelem elvakítja.


"Ő bárhova eltud engem vinni ahova kell, és nem kell attól féltenie, hogy balesetet okozok."

Tehát még az idejét is rád szánja, és félt téged.

Szerintem nincs nagy baj a pároddal, de ha megbeszéled vele hosszan a dolgokat, feltolod az önbizalmát és megnyugtatod hogy nem akarsz másat, meg kell értse. Ha nem, és folytatja, te döntésed szakíthatsz is

ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Szeretne, ha kiszolgaltatott lennel.

Gondolom, nem budapesti vagy. Rossz belegondolni, hogy ott a lakasba bezarva tartana-e vajon. Ugyanis felrelepni busszal, villamossal, metroval is lehet menni.

ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Szia en bolodan leendő az új pasid

Ezt a seg.gfejet meg gyorsan dobd ki

ápr. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!