Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hozta le egyik...

Miért nem hozta le egyik nagyobb hírportál sem Magyar Péter baranyai megmozdulásait?

Figyelt kérdés
Rengetegen voltak ma este is Pécsen.
ápr. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Már nem annyira érdekes.
ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A kormány kezében vannak a nagyobb hírportálok! A kormány pedig nem szeretné reklámozni ezeket a megmozdulásokat!
ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A telex lehozta, például.
ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Amennyien voltak nem gondolnám, hogy pont rá ne menne a kattintás.


#3 Igen, jobb később, mint soha.

ápr. 24. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Dehát lehozta jópár. Nyilván ne a mainstream médiában keresd, az egytől egyig fidesz kézbe van már. Megy a támadás de mivel ez sokszor eredménytelen, így a másik "nagyon rafinált" módszerük is fut sokszor párhuzamban, mégpedig az agyonhallgatás. A pécsi eseményeket nem tudták kiforgatni, egyszerűen nem volt mibe belekötni, így ez az opció van most.

Ám pl a telex írt róla, én olvastam is. És ami szerintem fontosabb, az országjárás miatt az emberek beszélnek róla egymással, rokonokkal barátokkal ismerősökkel és munkatársakkal is. Nagyon jó az irány, így lehet meghackelni a korrupt és fideszes "médiát" is igazán :)

ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Legyen igazad.🙏
ápr. 24. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!