Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ruházati üzletben lenne jobb...

Ruházati üzletben lenne jobb dolgozni vagy dohányboltban? Melyik az egyszerűbb? Nagyon stresszelesős vagyok emiatt nehezebben tanulok be.

Figyelt kérdés

Dohányboltban szerintem egyszerubb lenne ott ha betanulok mindent az embereken kivul nincsenek varatlan helyzetek. Vagy rosszul gondolom? De egy ruhaboltban mindig csak ujabb es ujabb tanulni valo van, es a hirdetes is nagyon osszetett, meg olyanokat irtak bele "lass a dobozok moge" , hat en stresszhelyzetben a dobozt sem latnam nem hogy még moge lassak :D

Nagyon nehezen tanulok be mindenhol mert nagyon ra stresszelek.

Nem tudom melyiket valasszam pont egyszerre hivtak mindket helyre.


ápr. 28. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Dohanybolt egyszerubb
Ruhabolt egyszerubb (H&M)
8 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
A h&m-ben heti 20 oras lennek, a dohanybolt ejjel nappali.
ápr. 28. 12:08
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Dohánybolt, főleg ha az teljes munkaidős. Szerintem nem kérdés. Egyébként ott tényleg nem sok mindent kell csinálni. Hátránya viszont hogy lesz sok alkoholista is. Szeretnek oda járni piáért.
ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duke81 ***** válasza:
35%
Igazából egyik melóhoz sem kell atomfizikusnak lenni. Kb 2 nap alatt betanulható mindkettő. A dohányboltot én biztos nem választanám, azért mert az összes zűrös, lecsúszott drogos, alkesz rendszeresen megfordul ott. Nekem felfordul a gyomrom az ilyen típusú suttyó kis ge*iktől.
ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. Hat szerintem azert a H&M-ben nagyon sok mindent meg kell tanulni.

A dohanyboltban meg csak a kasszakezeles-zaras-nyitas.

Meg az is a dohanybolt mellett szol hogy max 1 emberhez kell alkalmazkodni egesz nap a h&m ben sokan vannak.

ápr. 28. 12:41
 5/8 Duke81 ***** válasza:
0%
H&M, dohánybolt, közért meg társaik mind tucatmelók. Rengetegen vannak ilyen munkákra, nagyon hamar betanulhatóak és non-stop váltogatják a munkaerőt az ilyen helyeken, mert mindig van utánpótlás. Ha az egyik alkalmazott besokall másnap már van helyette egy másik, aki szintén egy nap alatt betanítják és kezdődik elölről az egész folyamat.
ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

A válaszolók egész biztosan nem dolgoztak egyik helyen sem.

Kérdező, a kereskedelem az egyik legstresszesebb meló. Mindegy hogy ruha, cigi, cipő, az emberekkel tudni kell bánni. Nem való mindenkinek.

És te pakolsz, takarítasz, árut veszel át, kiteszed, leltározol, kasszát zársz, mosolyogsz. Nincs hétvége, tervezhetetlen sok dolog.

Ha csak vissza gondolok is, elkap az ideg, mert én pont egy karakán eladónak való típus vagyok, viszont az egész világ olyan irányba ment, hogy konkrétan már az emberek nem valók vásárlónak. Tisztelet a kivételnek.

Az alulfizetettségről nem is beszélve.

Kereskedelemben ezeket figyelembe véve nettó 500 alatt soha nem mennék.

Nem kell hozzá nagy tudás?

De igen. Embernek lenni már komoly tudás és pont elég megterhelő.

ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De van hetvege, mikor hogy esik a munka. Felnott vagyok nem egy gyerek aki alig varja a hetveget hogy bulizhasson. Dolgozni kell ha hetvege van ha nem.
ápr. 28. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Dohányboltban az átlag dohányzó népességen kívül állandó vendégek a bűnözők, csövesek, stb. Plusz sokan kocsmaként használják. Az átlag azért kerüli a dohányboltokat esténként, meg bizonyos egyéb időpontokban, mert folyamatos csoportosulás van a 10 méteres körzetükben.


Ruhaüzletben ilyen nem nagyon van, max. napi 20 c***gányasszony turkálónak nézi, meg próbál ezt-azt ellopni. Nem igazán összehasonlítható, de egyik sem életbiztosítás.

ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!