Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért csúfolnak...

Egyes emberek miért csúfolnak másokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azt mondják ne hagyjd, de ha mögötted megy hátad mögött mondják esetleg csak melletted állva nevetnek és beszélnek.

Ha visszafordulsz esélyesebb, hogy kimagyarázzák (volt ilyen eset).

De engem még is csak az érekel miért csinálják?

Miért nem lehet úgy elfogadni az embert, ahogy van?

Nem kell őt azzal együtt szeretni is, de miért nem lehet békénhagyjni?


ápr. 28. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy emberi alap természet, hogy sosem lesz egyetértés és elfogadás teljesen bármilyen kort is élünk. Mindig lesz valami ami alapján megakarunk különböztetni másokat. Ébresztő kiscsillag!
ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert lelki sérültek.
ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Miért? Az ember nem amiatt ember, tudásra vágyó, gondolkodni képes, érző élőlények vagyunk.

Ha tudjuk, hogy a másiknak rosszul esik miért csináljuk? Ha képesek vagyunk mind ezekre és fejlődésre is. Ha mindenki megtapasztalta bántalmazás valamilyen formáját. Akkor miért teszik ezt másokkal.

Szerintem nem alap emberi természet az, hogy bántunk másokat.

ápr. 28. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:
És egyetérteni sem kell mindenben csak ne bántsunk vele mást
ápr. 28. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

De az, csak nem akarod tudatosítani magadban.

Én magam is megtapasztaltam ezt, de belém szorult annyi bölcsesség, hogy ezt belássam míg te ezzel ellentétben próbálsz elfutni a valóság elől.

ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert nekik a lelkük, egyéniségük torzszülött.
ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Kissé felsőbbrendűnek, tökéletesnek érzik magukat, de van olyan is, aki tisztában van a saját hibáival, de "jobb" a másikat b*tatni.
ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!