Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden ejjel nappali dohanybol...

Minden ejjel nappali dohanyboltban van biztonsagi or ejszaka az eladoval?

Figyelt kérdés

En egyrol tudok, ahol van. Mindig kint all vagy bent ul, az ejjel nappali de ott nappal is van or. Sehol mashol nem lattam még biztonsagi ort.

Behivtak egy dohanyboltba interjura , viszont nem akarok feleslegesen elmenni ha nincs or ejszaka nem vallalom, az lenne a legjobb ha nappal is lenne, egyebkent egy nagy dohanyboltrol van szo olyan mint egy kisbolt..egy elhagyatott helyen van, a legkozelebbi nyitvalevo helyek az ejjel nappali benzinkutak. Szerintem ott nagyon veszelyes emberek fordulnak meg.

Ti szoktatok latni oroket a dohanyboltokban?


ápr. 28. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Van biztonsagi or
Nem valoszinu hogy van
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt van az éjjel-nappaliban éjszaka, nappal nem tudom. Megyeszékhely.
ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
ápr. 28. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én hallottam már olyanról, hogy nappal bement, mondta az eladónak, hogy vagy ide adja a pénzt, vagy előveszi a kését. Kérdés nélkül oda adta a pénzt. Pali kiment, ő becsukott és hívta a rendőrt. (Nem volt az elkövetőnél kés sem)


Ha valaki idióta megy be, azzal annyit tudsz csinálni, hogy nem hősködsz, majd a rendőrség megeríti.

Ha meg olyan megy be, hiába van melletted őr, ha esetleg fegyvert ránt, még lehet nagyobb probléma az őr, mintha nem is lenne ott veled senki.

ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jezusom..
ápr. 28. 21:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakoriak ezek?
ápr. 28. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!