Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogak vagytok, melegimádók?...

Boldogak vagytok, melegimádók? újra itt a kánikula, 30+ fok lesz szeptember végéig

Figyelt kérdés

ápr. 30. 17:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

11

én sem őket utálom hanem a meleget, már szakad rólam a víz és nyáron ennél is melegebb lesz 10-15 fokkal

ápr. 30. 19:01
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Hétvégén este lesz programom. Esőt ír az ekőrejezlés meg 13 fokot. Milyen kánikula?
ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan, miért kell leszavazni azt, aki örül a jó időnek, a melegnek?

Én augusztusban születtem, ezért is írtam, hogy nyári lány vagyok. Szeretem a meleget.

ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

14

én júniusban születtem de 20 fok felett már csak szenvedek, ez nem attól függ ki melyik évszakban született

ápr. 30. 21:08
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

#15

Én magamról beszéltem. Én mindig is jobban szerettem a meleget, mint a hideget és jobban is bírom.

ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Csak azért, mert lekerültek a női lábakról a zoknik, harisnyák.
ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
#16 Miről beszélsz, te? A nőneműek azt sem tudják már, hogy licitáljanak egymásra!:D Popsi, cici, has fedetlen a többségnél már (Pest, belváros)!:D
ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
Most csúnyát fogok mondani. Ha valaki ennyire nem bírja és fizikailag rosszul van, akkor próbáljon meg tenni az elköltözésért. Nem kell nyavalyogni és másokat fikázni! Mindenkinek jót tenne.
máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%
Én egyébként mínusz 5-től és 3 napon belül - tűző Nap alatt mérve - 36 fokig immunis vagyok. Úgyhogy ezzel le is köröztem mind a két tábort. :P
máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!