Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élnek egyáltalán még emberek...

Élnek egyáltalán még emberek a korosztályomba?

Figyelt kérdés
Szeretnék új embereket megismerni, de ötletem sincs milyen hobbit keressek vagy hova menjek ahol kb velem egy idősek az emberek . 25-35 évesek merre vagytok?
máj. 10. 22:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
76%
Én 34 éves lennék, ha élnék, de hát peched van, nekem meg még nagyobb, mert ezek szerint halott vagyok...
máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

28 jelen

De ertem a kerdest. Barhova megyek, bulizni, sportolni, vagy csak 16-20 vagy csak 40+ embereket latok. Hol vannak akik a mi korosztalyunk? :D dolgoznak-alszanak, termelik a nyugdijjat? :D

máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Én 27 éves pasi vagyok, de 22-nek nézek ki. Akkor én most hova soroljam magam? 🤔🤔 (nem önreklám, privátot nem kérek)
máj. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez az a korosztály, amelyiknél durváb szétválik az, akinek van elég pénze és akinek nincs. Akinek van, annak sokszor még nincs gyereke, ezért étterembe, kocsmába, moziba jár, utazik, kondizik, kutyafüle. Akinek nincs, annak például azért nincs, mert gyereket nevel és kevesebb a szabadideje is, vagy még mamahotelezik, hogy összerakjon egy önrészt és spórol.
máj. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Noren1989 ***** válasza:
73%
#12, tàmasztjuk a kocsmapultot, növeljük a gdp-t, a gyerekeinkkel vagyunk 🤫
máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Nyelvtanfolyamokon office hourson kívül kb 30-35 kzött volt mindenki amikor mentem. Simán kipróbálhatod.
máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
#12 pedig jár ez a korosztály is bulikba, én is szoktam, 28 vagyok és sok olyan pasi is odajön hozzám ismerkedni, aki ez a korosztály :D A kevésbé szerencsések meg otthon ülnek gyerekkel, azért vannak eltűnve.
máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
#13: Pedig biztos rengetegen akartak neked privátot írni. :(
máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!