Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett ezzel az üzenettel...

Mi lehetett ezzel az üzenettel exem célja?

Figyelt kérdés
Mikor még kapcsolatban voltunk többször is felvázolta álmai vállalkozását. Már a gondolat elején utáltam rá, hogy elméletben jól hangzik de ha nyereségesen akarja csinálni akkor kicsit változtatni kell rajta. Viszont még így is nagyon kockázatos befektetésnek tűnik. Minden ilyen beszélgetés után hisztit csinált és jegeltük a dolgot. 3 éve szakítottunk többek között azért mert szerinte nem támogatom az álmait. Szakítás után szinte rögtön 25 évesen fel is vett egy vaskos hitelt majd elindította vállalkozását. Utána hatalmas business woman lett, legalábbis ezt hirelte mindenhol. Kb egy hónapja kiugrott, hogy totál csőd a cég meg a végére minden lett csak nem etikus az üzleti model. Tegnap egy kész kisregényt kaptam tőle Facebookon, hogy miért az én hibám az ő bukása. Mennyire rossz, visszahúzó ember vagyok de amúgy megbocsájt és találkozzunk. Erre csak egy "lol"-t tudtam visszaírni mert annyira random. 3 éve nem is beszéltünk.

máj. 15. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Azta. Elég betegnek tűnik az exed remélem hogy nem foglalkozol vele.
máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom segítség kell neki :D
máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom manika kellene neki. Felejtős, ott van a különböző hitelcég, vegye igénybe azt.
máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben a következőket írnám vissza neki: Kati, most nem tudok veled találkozni. Éppen a harmadik 80 milliós ingatlanomat vásárolom meg és intéznem kell az adásvételit. Az új párommal meg nyáron tervezzük az esküvőt.
máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is bizonygatnak az exeim.

Az egyik elherdálta a pézunket amit közös házra gyűjtöttunk meg családra, szakitás után mondtam is neki hogy az igen a sok milliobol nem lett semmi(az én részem megtakaritásban maradt) aztán emberelte meg magát es nekem bizonygatta kesobb hogy vett házat meg ilyenek.


Másikat azert dobtam mert egy sz.rember kb 6000 pontot tudnék indoklásnak. Lusta diazno 4 fal közt élő intro mindenkit utál smucig barom stb

Az is szakitás után nekem bizonygat hogy már megváltozott minden nap csinal valamit csoportos sportra jár emberek kozé meg stb

(Aztán mivel nem békultem ki megint abbahagyta az egészet tehát nem us belülről jött neki hogy aktívkodik, ugyanugy utálta továbbra is az aktívabb életet.)


A pasikban valahogy benne marad a tüske azzal foglalkoznak hogy az EX mit gondol róla!


Nekem kész szánalom az összes ilyen!

máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a lol elég volt vãlasznak. Max még igazat adhatsz neki, írhatod, hogy ja egyetértesz vele, miattad bukott, meg visszahúzódó vagy, legyen így. De ez van lãthatja, hogy nem illettek össze, jó döntés volt a szakítás. És hogy ne okozz neki több bukást, ígérd meg neki, hogy ez volt az utolsó mondatot hozzá, többé ne keressen!



(Vagy anyagilag akár kihasználni szorított helyzetében...

Vagy nem jön össze neki mással sem a párkapcsolat, és ha ló nincs, jó a szamár elven ellene még veled...

Vagy a kettő együtt...


Fogadjunk te is egyedüláll vagy, és ő ezt jól tudja....)


Óvatosan vele!!!

máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyerek még. Irracionális, meggondolatlan döntést hozott, nem hallgatott rad6, majd amikor igazad lett, akkor sem vállalat felelősséget a saját hülyeség miatt, egyszerűbb rád kenni. Az meg, hogy találkozna... Igen vagy kell neki a pénz, vagy rajött, hogy most jó lenne neki az érzelmi támogatás. Szerintem is hagyd.
máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De sok hü lye ember van, aki azt hiszi, hogy majd vállalkozó lesz, és milliomos. Saját tőke nélkül az nem megy.
máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég annyit válaszolni neki, hogy én megmondtam, ha hallgattál volna rám, akkor nem jártál volna így. Sajnálom, de nem tehetek érted semmit. És többet nem küldenék neki még lol-t sem, bár nem tudom, az mit jelent.
máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!