Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Online zaklatás kamu profilról...

Online zaklatás kamu profilról- ér valamit a feljelentés?

Figyelt kérdés

Elkezdett zaklatni valaki kamu facebookról,először csak egy videót küldött hogy 2-3 éves ruhás képemre veri a farkát,később írta hogy az az egyedüli képe rólam. Folyamatosan nő gyögyülő dolgokat ír,meg hogy mennyire haragszik hogy elutasítottam öt és hogy addig nem nyugszik ameddig belém élvez. Írtam van már párom és nem érdekel,nem véletlenül utasítottam vissza,de hiába ugyanúgy zaklat.

Kamu névvel írt,nem tudom ki ő. Ér valamit a rendörségre menni vagy mit csinálnátok a helyemben?

Huszonéves lány vagyok.



máj. 21. 03:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, és állítsd be a Facebook fiókodat, és a Messengert is, hogy idegenek ne tudjanak írni.
máj. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.

Na de letiltani nem tudod? Miért írsz vissza neki? Én kezdetben letiltanám, és ha utána más profilokról is írogat, akkor jelenteném fel.

máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) már letiltottam,csak azért írtam vissza hátha több dolgot meg tudok róla
máj. 21. 03:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor reméljük, így eltűnik.
máj. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A helyedben elmennék a rendőrségre. Persze előre képernyőfotót készítenék a mindenről.


Legközelebb az idegentől jött üzeneteket ne nyitsd meg! Így nem olvasod majd az esetleges zaklató üzeneteket.

máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél mindenképpen feljelentést, mert ugyan 1000ből 1x adódik tetlegesség, de honnan tudod, hogy nem éppen ez a buggyant márt kést a májadba.
máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!