Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért inkább a szegényebbek...

Miért inkább a szegényebbek dohányoznak, hiszen drága?

Figyelt kérdés
Vagy a dohányzás miatt lettek szegények?
máj. 23. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Mert nekik már úgy is mindegy.
máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert aki sokat keres, az sokszor nem szereti elpazarolni a pénzt.
máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
A szegénység sokszor összeköthető az alacsony intelligenciával és a tanulatlansággal. Nem tudják, hogy a stresszt máshogy is le lehet vezetni, nagyon alacsony igényű emberek, akik bele se gondolnak, hogy le kellene szokni, vagy le lehet szokni.
máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert a szegények pusztítják magukat, hogy minél előbb vége legyen.
máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert a műveltebb és ezáltal általában tehetősebb ember nem nyúl ilyen prolis dolgokhoz, mint a cigaretta.
máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4, Ezen jót nevettem :)


De nem hinném hogy tudatos pusztítás. Sokuknál ez függőség. És vannak persze nem szegény dohányosok is, csak a szegényeknél úgy tűnik jóval több. Még a hajléktalanok között is sokan dohányoznak.

Nálunk az irodában 90% nem dohányzik.

máj. 23. 11:38
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem dohànyzok, sose dohànyoztam és nem is fogok. Deszerintem ez olyasmi mint a videojàték függőség amiben volt részem.


Arra a kis időre van egy kis örömöd. Lehet szar az életed, lehet nem logikus és hosszú tàvon kàros amit csinàlsz. De arra a pàr percre kis nyugid és örömöd van. Főleg ha úgy szoksz rà a cigarettàra hogy cigiszünet jàr mellé egy amúgy stresszes melóban. Én teljesen meg tudom érteni. Elméletben mindenki tudja hogy jobb lenne ha inkàbb hosszú tàvra terveznének és lemondanànak arról. De 5 10 év tàvlatàban reményeket dédelgetni mikor minden nap kis örömök nélkül telik, tönkreteszi a lelket.


Nem helyeslem, de megértem 100%

máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Mert aki többet keres az erősebb mentálisan és képes ellenállni, a hamis örömöknek általában.. Ezért kellene először lélekben stabilizálódni, utána jöhet minden más.
máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
A gazdagabbak is "elcseszik" a pénzüket ugyanúgy,csak másra,pl 50 milliós 500 lóerős kocsira,vagy több tízezres vendéglői vacsorára,vagy 10 milliós karórára,fél milliós ruhára,stb.amiknek ugyanannyi értelmük van,mint a dohányzásnak.
máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Sok hajléktalan is azért piál, hogy kiadja a feszültséget, illetve nettó önpusztítás az egész..
máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!