Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki megírná nekem milyen...

Lala Barnus kérdése:

Valaki megírná nekem milyen egy útlevél igazolvány szám számsora? Nem kell megadnod a sajátodat, csak olyanra gondolok, hogy leírnád a formátumát, mint a személyinél, hogy 123456AB.

Figyelt kérdés
Google nem volt a barátom, mert amikor rákerestem a képeknél, ilyen 1000 éveseket adott be, ami már lehet nem releváns.

#útlevél #igazolvány #formátum #számformátum #Igazolvány szám #Magánútlevél
máj. 24. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
minek ez?
máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért bajos ilyen infót adni, mert az egy dolog, hogy nem tudjuk neked mire kell, de ha tényleg rossz szándék nélkül kérdezed, bárki aki a neten hamisítasra használná, ne itt tudja meg.
máj. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sittelnek le,ha johiszemusegbol megadod az utlevelszamod.
máj. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A google pedig tenyleg a baratod, ez az elso talalata

MINTA: BA0004394


[link]

máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-es, 2-es válaszoló: az ebay-en vagyok kezdő eladó, és addig nem engednek hozzá a pénzemhez az eladott áru után amíg a profilomon nem adom meg vagy a jogsim számát (ami nincs) vagy az útlevélem számát. Az útlevél már folyamatban van, tegnap mentem a kormányablakba megcsináltatni és mondták, hogy 7-8 napon belül készen lesz. Na, az elkészítésről kaptam igénylő adatlapot, és arra gondoltam, hogy a "személyi azonosító" rész lesz rajta az útlevelem száma, aminek olyasmi a formátuma, hogy "01234567891".. de akkor a 4-es válaszoló alapján még mindig várnom kell mert ez a 11 db számból álló számsor nem az.
máj. 24. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!