Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok meg neki?

Hogyan mondanátok meg neki?

Figyelt kérdés
Egy sráccal 1 hónapja randizok. Már a csók is megvolt közöttünk. Sajnos egy hete elkaptam valamit ami miatt fehér a nyelvem valószínűleg gombásodás lesz. Azóta lemondtam a találkozót a sráccal de ezt nem merem neki megmondani hogy ezért. Az a rossz hogy egy ilyen betegség akár hónapokig is eltarthat

máj. 24. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki,így is elfogad és nem csinál belőle ügyet.
máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is elég ciki
máj. 24. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam nem lenne ciki. Hidd el a sràcok nem csinàlnak ebből akkora ügyet.
máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Csak nem akarom hogy ő is elkapja:(
máj. 24. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Arra miert nem gondolsz, h te kaptad el tole?
máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán lehet, hogy tőle kaptad el, de ha nem, akkor se árt neki szólni. Nekem is volt, hogy szólt egy srác, akivel akkoriban kavartam, hogy észrevette magán, hogy tetves, és nézzem át magam én is, mert együtt aldutunk, és simán átvándorolhattak a kis nyomorultak. Nem kaptam el tőle, de nagyra értékeltem, hogy szólt, az ilyesmit könnyebb megfogni, ha még nem szaporodott el nagyon.

Meg ha elmondod, akkor simán tudtok találkozni, max. nem lesz smárparty, gondolom, nem cseppfertőzéssel terjed a cucc.

máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Szólj neki, mert valószínű, hogy tőle kaptad el.
máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!