Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta vagy gyakorikérdések tag?

Mióta vagy gyakorikérdések tag?

Figyelt kérdés
Miért vagy itt?

máj. 24. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Február óta.
máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól látom, akkor a legelső kérdésre 2012-ben válaszoltam:)
máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

2011..

Először csak az egyéb kérdéseket néztem...

Válaszom sok, kérdésem egy se volt.

Ha valamit kerestem, a Google "okosabb", gyorsabb volt, mint az itt válaszolók.

máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nagyjából mióta létezik az oldal. Nem emlékszem pontosan, de 2008 környékén már emlékszem, hogy aktív tag voltam. Első sok évben főleg telefon, számítástechnika később jött a többi kategória.


Hogy miért vagyok itt? Szerintem ez az oldal mint a fórumozás is egyfajta függőséget okoz. Beszélgetsz emberekkel a semmiről és telik az idő.

máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Pont múltkor néztem ezt meg :D

2018-ban regisztráltam, matek házihoz egyedül itt találtam épkézláb segítséget, meg egy linket. Aztán válaszoltam 3-4 kérdésre, de 2020 tavasza óta vagyok aktív tag. Közte nem volt aktivitásom.

Részben megszokás, részben időtöltés, meg akadnak jó kérdések, amikre szívesen válaszolok.

máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
2008ban kezdtem😅 Akkor meg 16 ev alatt is lehetett kerdest kiirni.. 29N
máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért vagyok itt, mert jó időtöltés, unaloműző, szeretek fórumozni, kérdéseket írni, válaszolni, beszélgetni, ismerkedni emberekkel.
máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném full régóta függő vagyok.


Még egyetem elején, voltak barátaim, barátnőm akkor is sokszor írogattam mégis itt. Manapság is sok ilyen van, Facebookon nincs kedvem ismerősnek visszaírni, közben itt ezer választ adok.


Régen elég sok felületen lehetett beszélgetni. Chat oldalak, társkeresők. Mindig akadt 1-2 csaj néha egyszerre 4-5 is akivel tudtam beszélni. Aztán valahogy elkezdett húspiac lenni és apadni a lehetőség.


Egy időben kamu profillal voltam ismerkedős oldalakon, akkor legalább tudtam dumálni csajokkal, de egy idő után valahogy a is megszűnt, nem válaszoltak.


Ma meg semmi. Van havi 3 párba állásom azok is rondák, ha írok is akkor se ír vissza senki. Ezért is inkább a való életben próbálok ismerkedni programokon.


Amúgy családdal nem tartom a kapcsolatot, rokonsággal sem, barátaim is elfoglaltak, párom nincsen. Meló meg otthon ülés van. Így marad a gyakori.

máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2009 körül kezdtem. Szeretem ezt az oldalt. :)
máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg nagyon-nagyon régóta. Az eredeti profilomon kértem nick-cserét, attól függetlenül anonimként hagytam, majd ősszel egy itteni zaklató miatt és egyéb megfontolásokból az egyetlen - máshol már kivont - alternatív nick-emmel csináltam új profilt. Különböző témákból sokan megkerestek. Ugyan eddig jó szándékkal, de bármi lehetett volna. Nem akartam a közismert nick-emet mégsem.


Régen csak filmekkel kapcsolatban osztottam meg információkat, leginkább animékkel kapcsolatban. Például értek a filmes jogokhoz, értek a korhatározáshoz, konkrétan tanultam gyermekvédelmet, és beleástam magamat minden ilyenbe. Annak idején szívesen tanultam is volna médiatudományt. Aztán egyre jobban tágult az érdeklődésem, a világnézetem, és a tudásom is. Most már életviteli véleményeket is adok - akár tanulmányaimból, akár saját tapasztalataimból. Az új nick-emet 1 hónap alatt nyomtam fel 4-es pontra. :-) 5-ös elvileg csak azért nem leszek, mert nekem kérdésem nincs. De az előző profillal is csak 2 kérdésem volt 10 év alatt. Mi a tojáspaníros rágcsa neve és a Full Metal Alchemist-ben a full metal hogyan lett acél. :D


35/F

máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!