Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki azert nem...

Van olyan ember aki azert nem ismerkedik, mert nem tartja magat jo embernek es nem akarja hogy masok megismerjék?

Figyelt kérdés
máj. 26. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy ilyen embert, innen a Gyakorikról, személyesen is találkoztam vele többször.Nagyon félreismerte magát,mert olyan kulturált,szimpatikus és udvarias ember volt,akit ritkaság találni manapság.Mégis bezárkózott.

Utólag hálás vagyok az életnek,hogy pár éve ez a néhány találkozás megtörtént.


F

máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit átalakítanám. Én azért nem szoktam mert nem tartom magam elég jónak és ezért nem akarom mások idejét rabolni.

F

máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pedig pont azok között az emberek között vannak a legjobbak,legértelmesebbek,akik nem tartják magukat elég jónak.Tapasztalat.


# 1

máj. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam rossz embernek, egyszerűen csak olyan rohadt unalmas vagyok, h senkit se érdekelnék. Nincs hobbym, nem csinálok semmi érdekeset, nem történik velem semmi. Miről tudna bárki is egy ilyen emberrel beszélgetni? Max az időjárásról :D
máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfordítanám. Jó embernek tartom magam. De azért fogom vissza az ismerkedést, mert úgy gondolom, ha jobban megismernének, nem kedvelnének. Nem olyan vagyok mint az átlag, kissé különc, bár nem extrém mértékben de mégis az átlag ember nem tud velem mit kezdeni. Ezért inkább bezárkózom, mert nincs kedvem részt venni az üres tartalmatlan fecsegésekben.

Ha megmutatok valamit magamból, a legtöbben értetlenül néznek: ez hülye. Ezt az érzést nem szeretem, ezt az értetlenkedő nézést, inkább nem keresem a társaságot.

máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelen. (F42)
máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán.

Nyilván sok egyéb ok is van benne, de ha nekiállok elemezni, a lista közepén ez is rajta van.

máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó ember és unalmas is vagyok.
máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem ismerkedem, mert nem látom értelmét. Nem nézek ki jól, nem is keresek jól, nem érdekelnek a férfiasnak tartott dolgok (autók, gépek, szerszámok, szerelés, stb). A szexre sincs különösebb igényem, nagyon alacsony a libidóm, egyáltalán nem ájulok el egy csinos nőtől. Alapvetően kevés a motivációm a változásra, fejlődésre, mindig is egy zárkózott, különc ember voltam. A nőket nyilván taszítja az ilyen férfi, a többi férfi meg nem tudja elképzelni hogy lehet így élni, nekem meg nincs kedvem magyarázkodni.
máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1000 oka lehet: önbizalomhiány, szégyenérzet kB. bármi miatt, fizikai/mentális betegség, eltitkolt homoszexualitás, szexuális vágy hiánya, összetörték a szívét, csalódástól való félelem, visszaéltek a bizalmával, nincs rá igénye, nem tudja kifejezni magát, gátlásosság satöbbi.
máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!