Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben lemondanátok az...

Ilyen esetben lemondanátok az időpontot, ha meg kell fizetni a szolgáltatás árát?

Figyelt kérdés

Holnap reggel 8-ra van időpontom körmöshöz.

Ma olyan ételt ettem, amitől felpuffadtam. Rengeteget pukizok órák óta, 10 percenként. Iszonyú büdös. Nem lenne képem így ott ülni a szalonba 1-2 órát, mert feltűnne. Nem tudom reggelig elmúlik-e.

Ha nem, ti lemondanátok? Ha 24 órán belül mondom le, akkor ki kell fizetni mind a 8 ezret, ami a köröm ára.

Vagy mondjam meg a körmösnek az őszinte okot? Nagyon jól ismerem, de nem olyan szinten, hogy fingási szokásokról beszéljünk és egymás orra alá nyomjuk.

Bármennyire is annak tűnik, ez nem troll kérdés. Így kérlek normális válaszokat írjatok.

Nagyon gáz lenne neki elmondani reggel mi van, ha még fennáll a probléma?

Én sem tojom a pénzt, a semmiért nem szívesen adok ki 8 ezret, ha nem tudok menni, de ilyen állapotban sem akarok megszégyenülni.


máj. 27. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Mond azt hogy beteg vagy
máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Megpróbálnám megbeszélni a körmössel, hogy közös érdekből tegyük át másik időpontra a szolgáltatást.

A: Sikerül

B: Nem sikerül

Ha erőlteti, akkor menj csak nyugodtan el hozzá - és állítsd Föld körüli pályára, legfeljebb majd a plafon alá szorulva fog lebegni a sarokban, mint az Amstrong a szkafanderében, miközben megérti, hogy mire gondoltál.


Ha nagyon be van táblázva a körmösöd, akkor nem fog megértést tanúsítani.

De ha nem tolonganak, - például egyik napról a másikra csak túlél, - akkor nem fogja elengedni a lehetőséget.


Ez amolyan "50-50-es" buli!

máj. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet jelenteni lehetne szerintem fogyasztovédelemnek

"k? Ha 24 órán belül mondom le, akkor ki kell fizetni mind a 8 ezret, ami a köröm ára."


Általában pont hogy ingyenesen kell hogy legyen lemondhato x napon belul mivel bárkinek bármi közbejöhet.

máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
#3-as, igen, a kérdező is pontosan ezt írja, hogyha az IDŐPONT ELŐTT 24 ÓRÁN BELÜL mondja le, akkor ki kell fizetni. Teljesen korrekt. Mit akarsz jelenteni a fogyasztóvédelemnek? Hogy a szolgáltató nem akarja hülyére vetetni magát, és nem tapsol az örömtől, amikor a 08.00 órás vendég 08.01-kor telefonál, hogy "bocs, nem jövök"?
máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal vannak gyógyszerek erre. Mondjuk nekem puffadás esetén sem esett soha nehezemre visszatartani a fingást egy darabig, ha munkanap lenne, mit csinálnál? Ott sem szoktam tíz percenként szaladgálni a mosdóra, hanem elmegyek kb 1-2 óránként és kifingom magamat, a körmösnél is van gondolom mosdó, megérkezel, elmész, aztán mikor mennél haza, akkor is, addig meg most olyan körmöt kérsz, ami hamarabb megvan.
máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem betegseg, akkor szerintem olyan nem letezett meg a vilagban, hogy egy elozo napi fingas ennyi ora, alvas, szaras utan ne oldodna meg.
máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem de 1x odafingottam :D
máj. 27. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan jol is tetted:D
máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!