Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami javaslatotok van? 17/F

Valami javaslatotok van? 17/F

Figyelt kérdés
Mit tehetek az ellen hogy a koromhoz képest vagy 3 évvel fiatalabbnak látszom, de sokkal értelmesebbnek magam a többiektől. Ha barátnőt szeretnék keresni az a baj, általában fiatalabbat kell találni mert sztem ciki egy lánynak a fiatalabb a fiúja, de a 14-15 éves lányok nekem nagyon értetlenek, azok pedig idősebbek nálam azt nézik hogy mennyire fiatal vagyok. Szerintetek?

2013. máj. 23. 14:42
 1/7 anonim válasza:
A kor nem igazán számít, a 14-15 éves lányok nem tudom miről álmodoznak, de a 16-17 évesek magukkal egyidőseket keresnek, magasság lehet 1 gond, de a belső értékek számítanak. Megoldásként nem tudok mást, mint hogy próbálkozz, de szerintem az sem baj, ha egyenlőre nem jön össze.
2013. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr.Cs válasza:

Ugyan az vagy mint én XD, jó a kort leszámítva.

Bocsi,hogy ilyet hozok fel, csak lefelejtettél egy "érzem" szót. Első sor vége!:)

2013. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Finom, de határozott ostrom. A türelem nagy erény, főleg a lányok szemében!
2013. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat, sajnos nem egyszerű a helyzetem :S
2013. máj. 23. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából olyan cipőben voltam mint te. Egyszerűbb a megoldás mint gondolnád.. Próbálj sokat beszélgetni a lányokkal, légy jófej, vicces, és próbáld szűrni azoknak a csajoknak a társaságát akik finomat szólva Iq-re lennt vannak. Vannak értelmes lányok mindenhol, csak találni kell. Próbálkozhatsz először a kicsit zárkózottabb lányokkal is, hogy tapasztalatot szerezz(lehet ők még jobban be fognak jönni, ha megnyilnak neked! )
2013. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszolat :)
2013. máj. 24. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyen önbizalmad!

Nem a külső számít. Ha sokat beszélgetsz a lányokkal, akkor rájönnek, hogy csak külsőleg tűnsz fiatalnak.

Ösztönzés képen elmondom, hogy nem rég ismertem meg egy srácot. Én max. 15-16 évesnek tippeltem volna, de haverom elmondta, hogy már végzős és most érettségizett.

Teszem hozzá, hogy volt barátnője.

2013. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!