Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adél, Szandra vagy Alexa?...

Adél, Szandra vagy Alexa? Melyik szebb?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok kinek melyik tetszik leginkább :)
2013. máj. 25. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ezek közül nekem a Szandra tetszik, a másik kettő nem.
2013. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Az összesről egy vidéki kisvárosban "különleges" nevet keresni akaró félparaszt család jut eszembe. Szörnyűek és tucatnevek.
2013. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hűűű nem mondod....Képzeld nem vagyok vidéki.....Se paraszt se félparaszt....Szerintem inkább te vagy itt a paraszt...Ha egyik se tetszik ne szólj hozzá.Oké??Főleg ne mondj ismeretlenül ilyen véleményt....
2013. máj. 25. 16:48
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg gagyik. Semmi különlegesség nincs bennük. És még csaka hangzásuk is szörnyű.
2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen különlegesség kell nektek, parasztozók? Natali, Röné, Zselyke, Kimberli, ilyenek tetszenek, mi?!

Proletárok...


Kérdező, nekem az Adél tetszik ezek közül.

2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 5-ös!Szerintem se kell über különlegesnek lennie egy magyar névnek.Cigányok szeretik inkább a Natali meg Kimberli,Dzsesszika,Dzsenifer neveket.Ez túl erőltetett :S Magyarosítva a külföldi név.Önmagában szép lenne a Jessica meg a Jennyfer de így Magyarországon nem.Főleg nem Dzs-vel.
2013. máj. 25. 18:54
 7/20 anonim válasza:
100%

Nekem 1. Adel

2.Alexa

3.Szandra

Aki meg aztirta ,hogy tucatnevek,az meg irhatna már pár olyan nevet ami nem tucatnév. . .mert az összes neves kérdes alatt van min.2olyan vàlasz h ez tucatnév. . .

En nemismerek egy ilyen nevű embert sem személyesen.

2013. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

aki itt félparasztozott.. annak köszönöm szépen, hogy konkrétan leparasztozta a szüleimet :)

amúgy. én Alexa vagyok, és szeretem a nevemet, de mégis az Adél tetszik a legjobban.

2013. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Alexa tetszik leginkább.
2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Sok csekélyértelmű azt hiszi, attól lesz különleges a gyereke, ha egyedi, érdekes nevet ad neki. Közben pedig egy Natalinál már mindenki levágja, hogy milyen szellemi színvonalú családból startol a gyerek, később a hr-esek ez alapján fognak az első körben szűrni. Aki ilyen barom nevet kapott, annak nagyon komplikált lesz az élete számos szempontból...

2013. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!