Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bélyeggyűjtés valóban...

Populistafiu kérdése:

A bélyeggyűjtés valóban visszaszorulóban van?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?

2013. máj. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne vmi, hiszen manapság már alig küldenek bélyeget a matricák/pecsétek helyett/mellett... meg úgy egyáltalán kevesebb levél érkezik. Kevesebb az olyan érzés, hogy megjön egy levél, és áááááá, de szép bélkyeg van rajta, rakjuk el, kezdjünk gyűjteni.

Mondjuk én még a bélyeggyűjtők kis táborát erősítem :).

2013. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LACI115 válasza:

Sajnos igen. De szerintem itt nagyon sokat jelent az a tény, hogy az embereknek nincs pénzük.

Ragsorolni kell, hogy ennivalot, csekket fizetek be vagy bélyeget veszek és élvezem a hobby-mat.

Az igaz hogy a postákon elöszerettel alkalmazák a gépi bélyegeket ami érthető is. Igy sokkal gyorsabb a kiszolgálás és az esti elszámolás is.

Érdekes, hogy amikor külföldröl kapok levelet (nem bélyeggyüjtöktöl) nagyrészben még mindig bélyegeket használnak.Szintén külföldi postákon használnak olyan gépi öntap. bélyegeket amiken külömböző ábrák vannak(autó, állatok stb)ugyan úgy mint a hagyományos bélyegeknél.Igy ezeket is lehet gyüjteni!A bélyeggyüjtést úgy tudod

erősiteni egy kicsit, hogy mikor küldesz levelet mindig bélyeget használsz!Sőt megkéred az ismeröseidet, hogy mindig bélyeget használjanak mikor neked küldenek levelet.

2013. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!