Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan sírsz, ha fáj és...

Hogyan sírsz, ha fáj és hogyan tudod abbahagyni a sírást? Mit mondasz magadnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hat ugye ez attol is fugg, h mi faj...
2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Hö?
2013. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nem mondok magamnak semmit.Komolyan.Megvárom míg elmúlik.Tudom hogy azért sírok mert fáj és nem én akarok sírni.Szóval várok,elmúlik.
2013. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ne bőgj, te barom - mondok magamnak
2013. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmit,hagyom, hogy kijöjjön minden, majd elmúlik...
2013. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Azt mondom magamnak, hogy "ne sajnáld itt magad", vagy ilyesmi, "szedd össze magad" és akkor abbahagyom. De én nagyon sokszor szoktam, nem azért mert depis, vagy szomorú típus vagyok, hanem mert így könnyen kiadom a feszültséget.
2013. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ritkán sírok azért, mert fáj...akkor ha nem lát senki, hagyom kijönni, ha látnak, akkor megacélozom magam, hogy senki nem láthatja rajtam, hogy fáj...ha hazaérek kibőgöm magam, a párom vállán..


(gyakrabban sírok csak valami filmen stb...azt simán abba tudom hagyni)

2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináltok, ha nincs kinek a vállán sírni? Ha nincs veletek a szerelmetek, mert elhagyott, megbántott, vagy más valami miatt. Ha nincs már olyan barátotok, akinek szívesen elmondanátok? Ha minden összejön és felemészt a tehetetlenség, a kétségbeesés? Mit mondtok magatoknak? Minden rendben lesz, minden okkal történik? Erős vagyok? Fel fogok állni? Boldog leszek? Legközelebb, majd sikerül? Ne sírj, nem fáj? Mikor ráz a zokogás, remeg mindenetek és ordítanátok sírás közben, mit mondtok magatoknak olyankor?
2013. máj. 26. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam hisztérikusan bőgni, de ha sírok sem úgy vetek véget neki, h ostorozom és megbántom önmagam.


bőgök egy jóízűt valami hülyeségen, és örülök, h nem kell orrcseppet használnom :)


nem lesz semmi baja az embernek ha néha pityereg valamin ami bántja. jobb kint mint bent :)

2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon sajnálom magamat, így saját magamat átölelve, a takaró alá bújva bőgök...1 estét... Aztán többet nem....
2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!