Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is észrevehető ha...

Szerintetek is észrevehető ha valaki napszemüvegben bámul?

Figyelt kérdés

Sokan azon az idézeten vannak,hogy "napszemüveg-jó mert nem látja senki,hogy pont bámulom'...Szerintem simán észrevehető,mikor valaki feje pont felém néz, és látom, hogy gondolom nem mást néz, mert vagy nincs ott senki, vagy pedig elég egyértelmű,hogy engem néz.

Ti is észreveszitek?

Mell nézés közben meg nyilván megint észrelehet venni,mert a fejét lejebb tartja,így észrevehető,hogy msot nem a szemebe készül nézni. (bár azt nem nézték még napszemüvegben,de azt már vettem észre,hogy valaki eléggé néz,közben nem lehet nem észrevenni,hogy pont felém néz,gondolom akkor rám)


2013. máj. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért elég nehéz észrevenni mert attól hogy arra felé van a feje még nem azt jelenti hogy téged néz!Annyira meg csak ne hülye hogy akkor bámul amikor csak ketten vagytok a környéken!
2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki pont úgy néz,hogy szembe van a feje, a szemembe néz nyilván, arról észre lehet venni.
2013. máj. 26. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán észre lehet venni, de olyan vicces, hogy a fiúk azt hiszik nem látom, ha bámulnak, mert rajtuk van a napszemüveg. Szerintem remekül lehet rajta szórakozni. :D
2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is simán,főleg ez rontja le,hogy ilyen erőltetett idézetek,hogy 'nem látja ha bámulom',persze nem.

Észre sem venné az ember,ha ezek az idézetek nem lennének, de nyilván arra gondol először az ember, mivel majdnem minden napszemüveges ezen a nézeten van.

2013. máj. 26. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Max. azt szeretnéd, hogy bámuljon.


Csak azért, mert a feje olyan szögben van, hogy elvileg bámulnia kellene téged, az is lehet, hogy egyszerűen csak elbambult és rajtad állt meg a szeme, de valójában nem is lát, sem téged, sem mást. Nem beszélve arról, ha nem is téged néz - ami, ugye a napszemüveg mögül nem látszik.

2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5! Senki nem olyan hülye, hogy úgy bámuljon napszemüvegben, hogy pont arra néz a feje is. :D Meg mi sem vagyunk olyan hülyék, hogy azt figyeljük, kinek merre néz a feje. El kell, hogy keserítselek, de sajnos napszemüvegben is látszik, hogy ki mit bámul. Legfeljebb szeretnéd, hogy ne látszódjon. :) Ez van...
2013. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nagy része eléggé rafinált,hogy ha napszeműveg mögül les valakit,akkor csak a szemével követi az illetőt,és próbálja nem úgy tartani a fejét,hogy lebukjon.én is így csinálnám
2013. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha besüt a nap a buszba akkor nem lehet mert csillog a szemüveg, persza ha olyan. nekem olyan van és egyáltalán nem lehet látni a szemem benne ha rajtam van. ha foncsoros akkor meg pláne nem.
2013. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én vettem már észre valakit,hogy pont engem bámult, mivel pont előre nézett,én álltam ott. (Azért nem minden esetben tudom eldönteni,hogy most engem néz-e.) Ilyen helyzetben meg szerintem kellemetlen, hogy az ember zavarban van,hogy most akkor engem néz már annyi ideje, vagy csak mondjuk mögöttem Ilus nénit, aki húzza a böröndöt, az akciós csirkefarháttal...

Amúgy igen olyanra gondoltam amin nem lehet belátni,amibe bele lehet az nyilván olyan, mintha puszta szemmel nézne, ami még mondjuk korrektebb...(ha már egyszer bámulni akar valakit,tegye anélkül)

2013. máj. 27. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy észrevehető. Azt hiszitek, hogy ha elfordítjátok a fejeteket, akkor már nem lehet észrevenni? Ennyire naívak vagytok vagy csak simán hülyék?
2013. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!