Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jól tanulok az stréberség?...

Ha jól tanulok az stréberség? 11/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 08:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem.
2013. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy nem de lehet hogy valaki azt gondolja igen
2013. máj. 27. 08:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A húgomra mindig ezt mondják, de ez az egyik füleden be, a másikon ki...ne foglalkozz vele, tanulj, mert azt soha senki nem veheti el tőled! Hidd el, mire oda jutsz, kamatoztatni fogod a tudásod és el fogsz tudni érni olyan dolgokat, amit azok nem, akik csak bukdácsolnak!
2013. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azok állítják, akik lusták tanulni, vagy nehéz a felfogásuk és irigykednek. Ne foglalkozz velük, a tanulással alapozod meg jövődet.
2013. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem a jövőd megalapozása! Ügyes vagy! :)


Én is kitűnő voltam középiskolában, voltak, akik piszkáltak emiatt. Nem kell velük törődni.

Aki igazi barát, az nem mond ilyet, a többiek meg kit érdekelnek?

Majd, amikor te felnőtt korodra megvalósítod az álmaidat, ők meg még semmit sem értek el, akkor beszéljenek. :)

2013. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem stréberség. De ne is érdekeljen, ha ezt mondják rád. Majd 15 év múlva kérsz tőlük egy kólát meg egy sült krumplit a mekiben.
2013. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De a stréberség amúgy se rossz tulajdonság. Én örülnék, ha 'stréber' lennék, de sajnos nem nagyon szeretek tanulni..

18/L

2013. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem stréberség.

Nálunk a gimibe volt hogy pár jó tanulót strébernek csúfoltak, és akkor mondta a tanár hogy tévedésben vannak, mert aki jól tanul még nem stréber.

Akkor stréber valaki ha a nap minden percében a tanuláson a tan anyagokon jár az esze, és ha a társaságba vannak mondjuk suli időn kívül vagy szünetbe és nem dogára vagy felelésre készülnek hanem teljesen más általános dolgokról beszélnek és ha a jó tanuló akkor is a tan anyagokat hozza fel témának na az nevezhető stréberségnek.

De ha suli időn kívül normális ember, normálisan foglalkozik a barátaival nem a tanulással kapcsolatba foglalkozik csak ha mondjuk a házit írja vagy készül órákra, akkor az nem stréberség, csak jó tanuló aki figyel a jövőjére, és mindent megtesz egy jó állás érdekébe.

2013. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, hogy sokan így gondolják, de nincs igazuk.

Nagylányom hatodik év végéig kitűnő tanuló volt, utána két négyessel zárta az éveket (most már gimnazista, és bár nem kitűnő, de 4,4-re hozni fogja az évet).

Kisebbik lányom idén 4,8 lesz év végén, most hatodikos.


Örülök, hogy nem csak az én gyerekeim ilyen "furcsák" :-)


Amúgy a stréber nem az, aki rendesen készül az órákra és tanul, hanem az, aki nyalizik a tanárnak úgy, hogy a tanulás büdös neki.


Tudom, hogy jó tanulónak lenni manapság "nem sikk", de a Te jövőd szempontjából mindenképpen megéri.


Sok sikert továbbra is! Gratulálok!

2013. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondhatok:


nem, nem, nem, nem, nem, nem

2013. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!