Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok mondani olyan oldalt vagy programot ami teljesen perfectre rá keress egy képre a neten, amit feltöltök?

van egy lány aki lehet hogy fake csira,és megakkarom tudni hogy átver-e

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, csaj, kamu, képkereső

2013. máj. 29. 10:12  Privát üzenet  

A válaszok
próbáld meg, de nem garantált a találat: [link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. máj. 29. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az nem jó már probáltam,de kösz .

# 2/3Időpont 2013. máj. 29. 10:42 Privát üzenet
passz

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. jún. 4. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan Programot keresek amellyel le tudom a Képeimet Vizjelezni és a Kép minőségéből nem veszik ell semmi ilyen Programot keresek Fontos még Fizetős is Jó valaki Nem Tud Mondani...
Nem tudnátok nekem olyan programot mondani ami Tud videót konvertálni és videót vágni, és mindez egy programba van építve?
Tudnaátok mondani egy jó hangvágó programot? Bővebben lent
Tudnátok olyan programot mondani, amivel könnyen lehet videót (amv-t) készíteni?
Tudtok nekem ilyen programot mondani?
Tudnátok nekem olyan programot mondani, amivel csinálhatok autókat a GTA IV-be?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!