Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki mondhatni egyáltalán nem él társasági életet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet zárkózott, depressziós, megcsömörlött, félénk, bizonytalan, bizalmatlan, stb...
2013. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy ez mindenkinek magánügye.
2013. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
ilyen esetben mindenki arra gondol, hogy az illető depressziós, önbizalom hiányos, stb.. pedig ez nem minden esetben van így.. ismerek pár olyan embert, akinek semmi baja nincs az életével, egyszerűen jobban érzi magát egyedül, nem igényli a társaságot.. ettől függetlenül van hobbijuk és teljes életet élnek.. én sem vagyok a "társaság középpontja" és utálom, amikor a csendességem miatt azt hiszik, hogy valami lelki bajom van.. nem fogják fel, hogy vannak ilyen típusú emberek is
2013. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján erre nem lehet érdemi választ adni. Amúgy #2-nek igaza van.
2013. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Azt gondolnám hogy hasonló az értékrendje mint az enyém, nekem nincs gond az életemmel csak nem vonz se koncert se klub, inkább magamnak megvagyok elmegyek motorozni, nézelődni, többet ér mint szagolni másnak a cigijét meg az erős parfümjét egy diszkóban

A társasági élet hiánya nem feltétlen baj, jobb egy-két barát barátnő mint a fél város

20/F

2013. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy ez mindenkinek magánügye."

De lehet, hogy a kérdező saját magára gondol.

2013. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Problémái vannak, vagy csak egyszerűen befelé forduló.
2013. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,rólam van szó.Zárkózott vagyok,de szoktam azért beszélgetni emberekkel.Viszont nagyon nehezen nyílok meg másoknak.Ebből következik az,h nincs egy barátom sem.Nem járok el semerre,meg nem is szeretem az ilyen bulizós életmódot.Igaz régebben eljárogattam,de akkor még volt egy barátnőm,meg egy-két haver.
2013. máj. 31. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róla,mindenki magán ügye.

Én se járok el sehova ,kinőttem a bulizós korszakból.

2013. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem mindenki társas lény miért gond ez neked
2013. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!