Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem használják a kaputel...

Miért nem használják a kaputelefont?

Figyelt kérdés
4 lépcsőházas panelban lakok, és a szomszéd lépcsőházba ha jönnek valakihez, állandóan az utcáról fütyülnek neki, pedig van kaputelefon. Mindig ugyanahhoz, mert többször láttam, hogy ugyanaz néz ki. Újabban én is kinézek, és mindig mások állnak lenn, kb a 20. embert látom már. Szerintem azért az átlag embernek nincs annyi haverja, aki feljár hozzá.
2013. jún. 3. 16:11
 1/2 Amado atya ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy az illetőnek nem jó a kaputelefonja?

(Magamból indulok ki; az enyém egyenesen ki is van kötve, mivel zömmel éjszakás vagyok, és nagyon gyűlölöm, ha fényes nappal holmi ügynökök meg vallási aktivisták felcsöngetnek, míg alszom).

2013. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ki van kapcsolva a kaputelefon, mivel rendszeresen felcsöngettek a szórólaposok, meg az anyám kínja, hogy vegyek ezt, meg azt, meg őt keresi...Ha ismerős jön, akkor telefonon megcsörget, és akkor tudom, hogy itt van.
2013. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!