Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a borostás pasik?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre elsõsorban a tinik válaszát várom :)) én egy 17 fiú vagyok, lassan már férfi , és hát eléggé baba arcom van, borotválkozás után kb 10 évet biztos hogy fiatalodok xD eddig úgy volt hogy heti 2x borotválkoztam mert úgygondoltam hogy ciki meg minden ha egy kicsit borostás az arcom, de amikor tavaly nyáron nem nagyon borotválkoztam kb 3 hete, akkor észrevettem hogy borostásan jobban tettszek magamnak és sármosabban nézek ki, ezt nem beképzeltségbõl mondom :D néhány barátom kérdezte hogy miért nem borotválkozok mondom nem nekik akarok tettszeni, ez nem azt jelenti hogy szakállat növesztek, hanem hogy 2-3 hetente borotválkozok csak :)) az ezzel a bajom hogy amikor a lányok megpuszilnak akkor mondják hogy de szúrok, mondom én másfélemódon terveztem volna megszúrni õket :D szóval az a kérdésem hogy minden lány ilyen? Hogy nem jön be nekik a borosta? Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért, de telefonról írtam :)
2013. jún. 5. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha sötét hajú vagy, akkor szerintem jól állhat. Bár minden lánynak más az ízlése. :)
2013. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Én azt tapasztaltam,hogy csak a fiatalabb lányok utálják a borostát,akik nem elég érettek még.Nekik ott vannak a partyarcok.Egy igazi nő szerintem férfit keres,és nem egy kisfiút.

Ha jobban nézel ki borostával,akkor hol a kérdés? ;)

2013. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

De jó neked! Irigyellek nagyon!

20 éves fiú vagyok, 4 éve borotválkozom heti rendszerességgel (mostanában gyakrabban, heti 2-szer is), de még mindig pihés, és ritka az arczőrzetem. Alig észrevehetően erősödött, és ha 2-3 hetesre meghagyom, akkor is csak nagyon közelről látszik.

Pedig (az apai ági) genetikámat tekintve, simán lehetne erős, és sűrű szőrzetem.

Ráadásul, a nagy, sűrű (és kb. 2-3 helyen fonott) szakáll az érdeklődési körömet tükrözné, zenei, és mitológiai szempontból is. Álom a szakáll számomra! :(

2013. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

bejon nekik :)

en is igy tolom ;)

2013. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem a "tükrözné"-t, hogy, ha úgy néznék ki, akkor bárki láthatná rajtam az érdeklődésemet. (Persze, hosszú hajjal mellé.)
2013. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

nekem bejonnek a borostas pasik. nagyon sexy

foleg amikor nyalnak es izgatnak odalent

2013. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön 14/L. Persze az én korosztályomban még nincs sok fiúnak... De ha jól áll, akkor miért ne? Szerintem férfias. Nem szeretem a kis rózsaszín pávákat...
2013. jún. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Aaa imádom a borostás pasikat!!

16/L

2013. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bejön, de őszintén szólva nem egy 17 éves kamaszfiún, hanem egy érett férfin ;) A férjem 33 éves ;)
2013. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

WRXSTI0:

csak szerintem nézik ki jobban borostával :) a fiú ismerőseim azt mondták hogy borotválkozzak meg xD lányokat meg nem mertem megkérdezni a környezetemben mert félreérthető lett volna, és elég pletykásak :D szóval inkább itt csináltam egy közvélemény kutatást a lányok/nők körében ^^ és igen, sötét barnás a hajam :) akit érdekel annak küldhetek képet, hogy milyen vagyok borostásan :) és köszi hogy ennyien válaszoltatok már :D

2013. jún. 6. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!