Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichológussal miről lehet...

A pszichológussal miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam egyszer kiváncsiságból, de én nem igazán találtam meg vele a közös nevezőt, és mivel ő egy idegen nem is igazán tudtam megnyílni előtte.

Velem tudod mit csináltatott?

Családfát, meg olyan bigyót, hogy a lapra rajzoljam magam köré a számomra fontos dolgokat, meg ilyeneket kérdezett:

Milyen állat a félelem? mondom farkas Milyen virág a félelem? Nem tudom XD

És 18 éves voltam, nem ovis :)

Valakinek nyílván beválik, ha olyan gondja van, hogy nem tudja senkivel megbeszélni, csak a pszichológusnak elmondani. De az is csak addig jó, míg van közös nevező, pl. amikor én azt mondtam, hogy a tanárok egyesekkel kivételeznek (ami szinte mindenhol így van) akkor leosztott, hogy ez nem így van, én meg megsértődtem, és nem mentem soha többet. Már bocs, de az én gondolatom én véleményem, nem azért jöttem, hogy kritizáljon. Teszteld azért a kiválasztott pszichológust, hátha ő normális.

Szerintem a gondjaikat az emberek maguk oldják meg, ő max rávezet. :) Sok sikert :)

2013. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igazából nem akartam menni csak kiváncsiságból kérdeztem.... egy barátnőm mesélte hogy amikor váltak a szülei a pszichológussal kellett megbeszélni hogy melyikkel lakjon és olyanokat kérdezgetett tőle hogy a kismadár az anyamadárhoz repül vagy az apamadárhoz???? ja és a barátnőm 13 éves volt xddd de köszönöm a válaszodat :)
2013. jún. 6. 18:50
 3/5 dani900 ***** válasza:

Beszarok, szüleim válásánál ugyanilyen hülyeségeket kérdezgettek, 12 éves voltam, és azt kérte, rajzoljam le, milyen állatnak képzelem a szüleimet...

Szóval, beteg dolgok ezek, sztem semmit nem mozdított az ügyön, gondolom a szülői mintákra volt kíváncsi, hogy kinél helyezzenek el, de már akkor is dedósnak tartottam, nem értettem, miért nem kérdezi meg szimplán, kinél akarok lenni...

De, nem akarok minden pszichológust lejáratni, de, ahogy minden szakmában, úgy náluk is vannak kontárok.

2013. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dani900 ***** válasza:
De, a kérdésedre válaszolva, normális esetben az érzelmi dolgaidról, a gátlásaidról, kapcsolataidról, és egyéb hasonlóan fontos dolgokról.
2013. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!