Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez nektek?

Normális ez nektek?

Figyelt kérdés
Most voltunk erdei suliban az osztályommal.12-13 évesek vagyunk.Az egyik fiú hozott egy üveg bort és a fiú szobatársaival megitták és hááát...kicsit berúgtak és ki tudja mi történt még...Ennek a korosztálynak még ,,kicsit" korai még,nem?Kb.ennyi éves fiúk\lányok,szerintetek?Ez normàlis?!

2013. jún. 6. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is korai, lehet már azt hiszik hogy ők a nagy fiúk mert isznak.. csak ne ott kössenek ki ahol egyik ismerősöm, hogy 52 éves létére még az anyjával él mert a pia miatt elúszott mindene, se családja, se gyereke nincsen.
2013. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségükre!

Egy üveg borba még senki sem halt bele és senki sem lett alkoholista.

2013. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben,de 13%-os alkoholtartalmú bort,hárman...12 évesen...
2013. jún. 6. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit játszották a nagyfiút, ettől még semmi bajuk nem lesz.
2013. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alaque ***** válasza:
Igen, ez normális. A kiskamaszok ezt csinálják, hogy nagyfiúnak tűnjenek. Vannak, akik még egy cigarettát is megpróbálnak elszívni ketten-hárman. Többségük soha, vagy csak évekkel később szokik rá a dohányzásra ésvagy az italozásra.
2013. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem lenne normális, de most abban a korban vannak, hogy mindent ki akarnak próbálni és úgy érzik, ettől "nagyok" lesznek. Bajuk nem lesz tőle.

Később rászokhatnak simán(benne van a pakliban).

Bár nekem fura, hogy egy üveg bort megisznak többen és berúgnak tőle.

Én 15L vagyok, egyszer rúgtam be(aztán elég is volt!) ez úgy több mint egy éve, de nekem több kellett, mint egy-két pohár..

2013. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó,hát inkább nem azt mondom,hogy berúgtak,igazad van utolsó,ahoz több kéne.Csak egy kicsit becsiccsentetek.

Köszi a válaszokat.Tehát ez úgy ,,normális".

2013. jún. 7. 13:23
 8/8 Alaque ***** válasza:

Szerintem maga a tudat, hogy "ők most alkoholt isznak", elég volt ahhoz, hogy mámoros állapotba kerüljenek, az etanol ilyen esetekben másodlagos.


Egyébként, igen, valóban olyan korban élünk, amikor normális dolgok abnormálisnak tűnnek és fordítva. Például az, hogy tizennégy évesen berúgnak az emberek, abnormálisnak tűnik a mai korban, holott tizennégy éves emberek egy másik korban már felnőttnek számítottak, addigra kitanultak egy mesterséget, hadba vonultak és így tovább - ellenben normális az, hogy tizennégy-tizenöt éves embereket gyereknek nevezünk, gyereket csinálunk belőlük, holott, bár ezt embere válogatja, biológiailag kifejlett példányokról beszélünk. De persze az ember, mint mindent, ezt is jobban tudja a természetnél. Az evolúció hibázott, amikor biológiailag kifejlett egyedeket "éretlenebb szellemmel" ruházott fel, nem pedig az ember értelmezi félre az egészet, nyilván.

2013. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!