Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamár muszáj élni, mi legyek?...

Hamár muszáj élni, mi legyek? Alkoholista, drogfüggő, vagy inkább falánk disznó?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 12:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás, vagy testépítés-függő?
2013. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
De ha bármi leszel, legyél a legjobb belőle! Élvezd!!!!
2013. jún. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kupakokat gyűjtögetnél? :D vagy bogarakat
2013. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az " élni " igét elfelejtheted miután az általad említett három típus közül valamelyikké válsz.


Muszáj élni ? Azt gondolod ? Erősen tévedsz. A létezés nem egyenlő az élettel. Sokan csak vánszorognak egyik napról a másikra, egyik nyomorúságos perctől a másikig, és néhány éber pillanatokban ráeszmélnek arra, hogy saját kezükkel okozták nyomorukat. Te is ráfogsz erre jönni, bármelyiket is választod. Innentől a te dolgod, hogy mit csinálsz.

2013. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

Alkoholista. Élhetsz társasági életet, és legális is.

Ha az önpusztítás a cél, és nem érdekel a társaság, a pénz, vagy a választott életmódod egészségessége, akkor drogfüggő.

Szerintem a felsoroltak közül a falánk disznó a legrosszabb. Elhízol, semmi kontaktod nem lesz a külvilággal, hiszen a kaját akárhol beszerezheted, elég lemenned a sarki boltba, nincs szükséged ismeretségre, vagy egy törzshelyre, ahova beülhetsz iszogatni. Szépen lassan elmúlsz, és várod hogy szívrohamot kapj, vagy valamilyen más egészségügyi probléma vigyen el, és még csak a fájdalmad sem csillapíthatod tudatmódosító szerekkel.


Én mindenképpen az alkoholistát választanám, ha csak ezek a lehetőségek. Hamár drogozni akarnék, és hamar elmenni, akkor valószínűleg heroinoznék, csak az meg drága.


De én inkább az életet választom, viszont nem ítéllek el, nekem is volt olyan hónapom, hogy non-stop ittam, cigiztem, és nem érdekelt meghalok -e, nem sajnáltam magam, úgy éreztem egyedül vagyok, és magányra vagyok ítélve. Eközben barátok vettek körbe, és nők is érdeklődtek irántam, csak épp mindig az az egy lány kellett, akit nem kaphattam meg, nem vettem észre, mennyien állnak mellettem, mert csak arra figyeltem, aki távol állt tőlem. Remélem te is észbe kapsz.

Tudom, régi kérdés, de ennyi idő alatt szerintem még nem haltál meg, és ha magamból indulok ki, ha mindennap be is rúgtál, még menthető vagy. Én 3 hónapig nyomtam így, most is iszok, de más okból, nem olyan sűrűn. Az is számít, mi okból iszol, ha a függőség kialakulásáról van szó.



Változz!

2013. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
10%
Egy cipőben járunk azt hiszem! Nekem sincs kedvem élni de tudod mit?! Szard le!! Én 19 vagyok és gyógyszerfüggő, napi/egy levél xanax vagy 10 Rivó és felőlelm a tej is lehet fekete..
2013. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
naaaaaaaaa fasza en meg drogfuggo es szteroidfuggo vagyok ezt ubereljetek:DDDDDDDDDDDD
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
38%
29 éves létedre jó buta vagy. Amúgy meg nem muszáj élni :D
2013. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
"Válaszd az életet. Válaszd a munkát. Válaszd a karriert. Válaszd a rohadt nagy TV-t. Válaszd a mosógépeket, kocsikat, CD lejátszókat és elektromos konzervnyitókat. Válaszd az egészséget, az alacsony koleszterinszintet és a fogászati ellátást. Válaszd a fixkamatozású jelzálog-kölcsönt. Válassz első otthont, válaszd meg a barátaidat. Válassz szabadidőruhát és hozzáillő sporttáskát. Válassz egy háromszobás lakosztályt részletre egy ócska sorházban. Válassz DIY-t, és kérdezd meg egy vasárnap reggel, hogy ki a f*ne vagy. Terülj el egy fotelban, és nézd a lélekölő, agypusztító TV-s kvízjátékokat. Tömd tele a szádat ócska, szemét ételekkel. Válaszd a végén a rothadást. P*sálj utoljára egy szánalmas otthonban. Élj pusztán zavaró körülményként r*hadék kölykeid számára, akiket azért nemzettél, hogy magadat helyettesítsd. Válaszd a jövőt. Válaszd az életet. De miért akarnék ilyesmit csinálni? Úgy döntöttem, hogy nem választom az életet. Mást választottam. Hogy mi az oka? Nincs semmi oka. Kinek van szüksége okokra, ha a heroint választotta?"
2015. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!