Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Bino kérdése:

Mit tegyek, ha a barátnőm iszonyat büdös?

Figyelt kérdés

Olyan szaga van, mintha rohadna valamije. Egyszerűen nem bírjuk már, és nem tudjuk, mit csináljunk vele. Elvileg az osztálytársunk és mivel senki nem ült mellé, nekünk kellett.. Több méteres körzetben büdös van körülötte, de szólni nem merünk neki, mert félünk, hogy megbántanánk. Nem akarjuk megbántani, szóltunk osztályfőnöknek is, de semmit nem tett ellene...

Olyan szinten büdös, hogy már nem bírjuk. Agresszívak leszünk tőle, feszültek, idegesek.

Kérlek segítsetek :(



#szag #illatosító #tennivaló #büdös barátnő
2013. jún. 8. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek egy névtelen üzenetet oda, ahol csak ő találja meg. Nem kell agresszívnek lenni benne, csak jelezni hogy mi a baj.
2013. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjátok meg neki, hogy nincs jó szaga. Nincs miért megsértődnie, ha egyszer ez az igazság.
2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok. az 1-esnek igaza van!! :)
2013. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezzétek meg, nincs-e valami betegsége, mert olyan furcsa illat árad belőle.
2013. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt legjobb barátnőm is anno, büdös volt!

De még a szája is, fogszabályzót hordott alul felül,nem úgy tisztította ahogy kellett volna(sőt nem is nevezhetném úgy,h tisztította volna),kajamaradékok is ott lógtak..szóval fúj! :S

Osztálytársaim nekem szóltak,/kértek meg h beszéljek vele,mert nem vette a lapot,mikor célozgattak rá!

Én meg elé álltam,megmondtam a frankót!

De nem mondhatnám h sokat tett volna ellene!

2013. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Találjatok ki egy ál évvégi ajándékozzuk meg egymást napot és vegyél neki,egy dezodort v parfümöt,tusfürdő készletet.. :DDD vagy fújj rá hátulról :DD
2013. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk kolléga van ilyen. Kifejezetten jól kereső munkahely, tehát az kizárt, hogy nincs rá pénze, spórolnia kell a vízzel.

Olyan szaga van, mint egy csövesnek. Messziről jól öltözött, ápolt nőnek tűnik, de néhány méterről hajléktalan szaga van...

2013. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy elsírná magát szerintem...:/

De majd megpróbálunk valamit.

Köszi a segítséget!

2013. jún. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!