Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van ez mert én nem értem?

Hogy van ez mert én nem értem?

Figyelt kérdés

ha nekem nem tetszik vmi a másik szemébe mondom ha megsértődik ha nem, ilyen vagyok "ami a szívemen az a számon" (de azért né is tudom hol a határ) néha mégis olyan hülyeségeken hisztiznek hogy az már nem igaz és olyankor mondják hogy majd ők is a szemembe mondják had tudjam meg milyen jó érzés,


de könyörgöm én ezt várom el tőlük hogy mindent amit gondolnak NORMÁLISAN mondják a szemembe "amilyen a mosdó olyan a törölköző"


ha megmondom az a baj ha meg nem akkor miért nem szóltam,nem értem az embereket


2013. jún. 12. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tehetsz semmit az emberek ilyen hülyék
2013. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) Az igazság sokszor fáj.


2) Ugyanazt a dolgot meglehet fogalmazni többféleképpen is. Van, aki megválasztja a szavait és van, aki nem. Az utóbbiak gyakran kerülnek összetűzésbe másokkal, mert hiányzik belőlük a tapintatosság.

Ez emberismeret kérdése is. Tudni kell azt, hogy különböző személyek különbözőképpen reagálnak adott dolgokra. Itt kerül sorra a tapintatosság, amit már az előbb is említettem, és ennek az a szerepe, hogy ne csak a szánkkal beszéljünk, hanem az eszünkkel is. Nem csak az számít, hogy mit akarsz te mondani, hanem az is, hogy a másik hogyan fogja azt értelmezni, amit te mondasz. Éppen ezért, minél jobban ismersz valakit, annál célszerűbb előbb olyan “ formába önteni “ a mondanivalód, hogy az, amit mondasz eredményes legyen ahelyett, hogy vitát szítson.


Végezetül azt javasolnám, hogy “ többet ésszel, mint szájjal “ – ugyanis sem a lendületed, sem a hangerőd, sem az igazságod nem fog érvényesülni addig, amíg nem tanulod meg rafináltabban kifejezned magad.

2013. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. aug. 30. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!