Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a blogról és a lányról?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom a blogját de elég sok negatív kritikát kap. Szerintem a válaszok alapján kedves és normális :) nektek mi a véleményetek? + szépnek tartjátok? Különleges arca van szerintem


[link]



2013. jún. 14. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a lány beteg. a blogja elrettentő példának jó lehet, de az a tippem, hogy te sem azért szereted...
2013. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mitől lenne beteg? :O
2013. jún. 14. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem beteg ,hanem észreveszi az ember a lélek,sok

aspektíváját.

Az,hogy észreveszi,még olyan, nem betegség.


A különleges,nem egyszerű emberek,persze,hogy sok kritikát kapnak.

2013. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Oversoul 1 válasza:

A blogról az, hogy valami formába kellene önteni, nekem a "káosz" és "összehányt" szavak ugrottak be először, meg hogy hiányzik belőle valami egyéni stílus.

Ez így olyan mintha kiöntenél egy vödör festéket a vászonra, aztán olyan lesz, amilyen lesz.

2013. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy nehogy változtasson a stílusán,ne legyen fogyasztható,ami az unalmas hétköznapi köznépnek kell,maradjon olyan,amilyen.
2013. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tumblr-n tök átlagosnak számít egy ilyen blog... Az enyém is ehhez hasonló.
2013. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy átlagos kamasz lánynak tűnik. Pont ezért kap annyi negatív kritikát is, mert vannak amúgy olyan dolgok is a blogján, amiről valószínűleg később ő is másképp fog gondolkodni, de sokan elfelejtik, hogy mindenkinek van egy ilyen időszak az életében.
2013. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!