Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek magatokkal a...

Mit kezdenétek magatokkal a helyemben?

Figyelt kérdés

jövő héten szóbelizek! aztán pár hónap múlva meg megkezdődik elvileg az egyetem! direkt több, különféle iskola, különböző szakára adtam le a jelentkezésem, mert egyelőre nem tudom, hogy mit akarok kezdeni magammal! igazából a suliban mindenből jó voltam, de semmiből sem kiemelkedő! azt sem tudom, hogy egyáltalán akarok-e így, ilyen bizonytalanságban egyetemre menni! van ennek értelme, hogy majd egy év után esetleg megkérdezem magamtól, hogy mit keresek én itt? ez csak pénz és idő pazarlás lenne!

egy csomó osztálytársamnak meg már konkrét elképzelése van az életéről!

a környezetemben mindenki azt hajtja, hogy tanulj, mert az a biztos! ennek ellenére 2 évvel idősebb, szakközepet végzett haverom annyit keres, hogy saját kocsit (nem putrisat!) tudott venni magának! és nem anyuci, meg apuci tette a segge alá!

rengeteg hirdetést láttam, hogy külföldön hajókon, szállodákban lehet melózni (felszolgáló, mixer), és 1000 euró körüli fizetést lehet havi szinten hazavinni!

nyelvtudásom meglenne hozzá. felsőfokú angol, középfokú német nyelvvizsgám van!

dolgozni meg igy is, ugy is kellene, akár diplomás vagyok, akár nem. mellesleg az is tény, ha elvégzem az egyetemet sem biztos, hogy lesz állásom az adott területen!

várom az ötleteket, tapasztalatokat!!


2013. jún. 19. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán nembantam meg voltam egy CNc tanfolyamon 2évig igaz nem végeztem el de voltam németbe is dolgozni, igaz most itthon vagyok annyira nem keresek sokat de van 1saját laptopom. 1saját kocsim amire én kerestem ki a pénzt, és nem papu kocsijaval rajozok mint most a legtöbb fiatal, az a lényeg hogy valami hiányszakmat válasz mert azt itthon. kicsit jobban külföldön nagyon megfizetik és elismerik, nem olyan mint az egyetem után hogy tulkepzett az ember és nemveszik fel sehova és 226000
2013. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Informatikusbol meg közgazdaszbol dunát lehetne rekeszteni... Bocs 2kommentert
2013. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!