Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adnátok ösztönzést arra, hogy...

Adnátok ösztönzést arra, hogy cselekedni kell?

Figyelt kérdés
Legyen szó bármiről.
2013. jún. 22. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát persze: "Az ön főnökei is egytől egyig hibáztak már, ez megbocsátható. Az ölbe tett kézzel üldögélés és a döntések kikerülése azonban nem - így nem lehet sikereket elérni."
2013. jún. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak úgy tudod növelni az önbizalmadat, ha váratlan, és olyan dolgokba vágsz bele, amitől félsz.A siker persze nincsen garantálva, de ha már csak belevágsz akkor jobban fogod tisztelni, és szeretni magadat.Saját példám: Beszari voltam, nem mertem beszélgetni a lányokkal 18 éves koromig, aztán munkahelyen mellém ült egy csaj aki nagyon tetszett, erőt vettem magamon, immár közel 4 éve vagyunk együtt.A másik példa az egyetem, a szüleim állandóan azt mondogatták, hogy hülye vagy, úgy sem viszed semmire, ilyen negatív háttérrel úgy gondolom eléggé nagy bátorság volt belekezdeni.Csúszás nélkül sikerült elvégeznem, a választott szakot. "Just do it" :D:D:D
2013. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek, pont ilyesmire gondoltam:))

És pont ilyesmire volt most szükségem!!

2013. jún. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!