Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeritek ask. Fm-ről Nasz...

Ismeritek ask. Fm-ről Nasz Danit? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szégyelld magad, hogy ilyen hülyeségekre pazarolod az idődet, ez a véleményem rólad (mert ugye nyilván te vagy ez a danika...)
2013. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
:O Bár ask.fm-en nem vagyok fent, de most megnéztem ezt a Nasz Danit, mert nagyon ismerős volt a neve, és kiderült hogy ismerem látásból, a mellettünk lévő faluban lakik. Nem tűnik túl értelmesnek egyébként, de mondom nem ismerem.
2013. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok, olvasgatok az oldalán, ő tényleg ilyen "híres"? Mármint ezen az ask.fm-en?
2013. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem dani vagyok.xdd
2013. jún. 25. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan nem Dani kérdezte a kérdést. :D

Én követem Ask.fm-en, és nem kicsit meglepő mennyire kedves, értelmes és tiszteletre méltó srác. Ritka ma a hozzá hasonló 17 éves fiatal, sőt, azt is meg merném kockáztatni hogy ő az egyetlen.

Mondható "netceleb"nek, mivel ha úgy vessük akkor híres. Soha sem gyűjtötte a like-okat, de így is majdnem 1 millió like-ja és nagyon sok követője van már, amit Magyarországon úgy tudom senki más nem mondhat el magáról. A többi netcelebet sokan utálják, őt pedig az emberek legalább kétharmada szereti/tiszteli, nem is ok nélkül.

2013. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha úgy vesszük*
2013. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem hallottam még róla, de most utánanéztem. Van egy internetes oldal, ahol sok Z-generációs leányka és fiúka lájkolja az épületes kérdésekre adott épületes válaszait. Nagy dolog, mondhatom. Vannak ebben az országban nagyszerű művészek, tudósok, sportolók, inkább rájuk kellene felnézniük ezeknek a Z-generációs leánykáknak, fiúkáknak.
2013. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy normális fiatalembernek tűnik.
2013. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem azt mondom, hogy ő az Atyaúristen, de azt azért el kell ismerni, hogy a többi tinihez|sráchoz|az oldalon regisztrált taghoz képest ez kiemelkedő.

Amúgy vallásos, és mindenkivel kedves, még azokkal is, akik (ok nélkül) próbálják beoltani. A többiekkel ellentétben nem *anyáz vissza az ilyen értelmi selejteknek, hanem még nekik is pozitívan válaszol. Azért, ez a mai világban szerintem eléggé tiszteletre méltó.

Lehet, hogy ő nem tudós, orvos, vagy valamiféle isten, de nem egyszer volt példa már arra is, hogy egyes negatív embereknek (akár nem is szándékosan) segített a gondolkodásmódja és a dolgokhoz való hozzáállása javulásában.

2013. júl. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"megmutattam hogy az embernek a személyisége és a hite legfontosabb ebben az Istentelen világban"

Azért egy 17 éves gyerek ne képzelje már magát prófétának.

2013. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!