Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ciki 23 évesen a gyerekosztályon vásárolni? Lány vagyok

152-es méretet hordok...

Olyan rosszul érzem magam, hogy megbámulnak az eladók, meg a vásárlók is, meg mindig azt hiszik, hogy bamba vagyok, és nem veszem észre, hogy a gyerek részlegen vagyok és "felvilágosítást nyújtanak" a felnőttrészleg hollétéről... :S

Keress kérdéseket hasonló témában: vásárlás

2013. jún. 27. 12:44  Privát üzenet  

A válaszok

van egy ismerősöm, 36 éves és kénytelen a gyerekosztályon vásárolni, mert iszonyú picike :)

tojd le, hogy ki mit mond, meg hogy megbámulnak, mi közük van hozzá. ne adj olyan emberek véleményére, akiket életedben egyszer látsz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. jún. 27. 12:54 Privát üzenet
Antimod nevű felhasználó válasza:

Mondd azt, hogy a húgodnak veszel valamit, és kész. A próbafülkébe pedig úgysem mennek utánad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. jún. 27. 12:58 Privát üzenet
Mondd azt hogy 13 vagy, csak érettebbnek tűnsz a korodnál. :D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. jún. 27. 12:59 Privát üzenet
Én is alacsony vagyok, előfordulok én is néha a gyerekosztályon. Kicsit furán érzem magam, mikor látom, hogy megnéznek, de igazából nem érdekel, mit gondolnak. Nem a 12 éveseknek való ruhákat nézegetem, attól, hogy alacsony vagyok, nem a pöttyös kislányruhákat veszem meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. jún. 27. 13:02 Privát üzenet

30éves vagyok és gyerekosztályon veszek cipőt, mert női 36os sportcipők marha drágák, ha van egyáltalán, a 36os gyerekcipő meg feleannyiba kerül.

Nem igazán érdekel, mit gondolnak. Polót is vettem már magamnak, meg hajcsattot is. Úgyanis a női osztályon nincs hello kittys poló, meg HKs hajgumi sem

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. jún. 27. 13:16 Privát üzenet
Szerintem egyáltalán nem ciki! :) Ne törődj vele, mit gondolnak rólad az emberek, úgysem ismered őket. Ha tehetném, én is sokszor választanék magamnak valamit a gyerekosztályon, olyan szép holmikat csinálnak nekik! Sajnos viszont én nem vagyok picike, egyik sem jönne rám. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. jún. 27. 13:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,véleményeket!! :)

# 7/8Időpont 2013. jún. 27. 14:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nekem 21 éves férfiként gyerek osztályon kell cipőt vennem, mert 39-es lábam, és a férfi méret általában 40-től kezdődik, na ez mennyire ciki? :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. jún. 27. 14:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet fekete gyertyát vásárolni? Vagy hogyan tudnék csinálni?
Kerékpárt szeretnék hitelre vásárolni. Tudna, valaki boltot ajánlani?
Ilyenkor lehet halat vásárolni. Úgy értem gyalog hoznám haza a díszállat boltból. Nem fog megfázni?
Range Rover (1990-1995) 2.5 Td terepjarot szeretnek vasarolni, sajnos nagyon kevesben talalhato legkondicionalo, lehetseges attelepiteni ujjabb modelbol legkondit? Vagy esetleg...
Iphone 3g-t szeretnék vásárolni az interneten. Mik azok az apró részletek amikre figyelni kell és tudjam hogy igazi a telefon?
Steamon csak bank kártyával lehet játékot vásárolni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!