Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért sikerülnek...

Marcipááán kérdése:

Szerintetek miért sikerülnek ilyen borzalmasra az igazolványképek?

Figyelt kérdés
közvélemény-kutatás, ti mivel magyarázzátok?

2013. júl. 2. 17:54
 1/10 intrepid ***** válasza:

Mert a fényképésznek hozott anyagból kellett dolgoznia.

(Lefordítva, - sz@rba nem lehet szöget verni.)

2013. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem sz@rok a fények vagy nem tudom..

én úgy nézek ki az igazolványképen mint egy zsíros hajú c.gány pedig pont előtte mostam hajat -.-

2013. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert az okmányirodákba nem azzal fognak foglalkozni hogy jó minőségű legyen, csak annyival hogy legyen meg aztán ennyi.

Nekem egyedül a jogsimon meg a buszbérlet igazolványomon jó a kép a jogsimon azért mert kivételesen jól sikerült, ami a bérletigazolványomon van azt meg úgy kellett csináltatnom és ott a fotós legalább normális volt hogy tett is azért hogy jó legyen.

Az útlevelemen meg a személyimen és a céges belépőkártyámon elég ocsmány a fotóm.

2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a személyi képem lett az egyik legjobb képem.
2013. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, legtöbben úgy néznek ki mint a betörők vagy hajléktalanok rajta. :) Most ilyen irodai alkalmazott készíti az okmányirodában és csak arra koncentrál, hogy a fejünk benne legyen a négyzetben.
2013. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A mostani igazolványképemen úgy nézek ki, mint egy drogos 30 éves, aki 10 évet ült a sitten. A két évvel korábbin meg úgy, mint 11 éves kisfiú. Ötletem sincs miért ilyenek, biztos a fényviszonyokhoz van köze...

17/f

2013. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 The Other ***** válasza:

Szerintem 2 fő oka van:


1. A képek gyakran "picit" túlexponáltak és az árnyalatoknak is a híján vannak (vagyis tegyük fel, nincs 16féle szürke szín, csak 8). Nekem van olyan képem, amin csak a hajam, a szemeim és a szájam látszik, a többi szinte belevész a fehér háttérbe. De a többi kép is olyan, mint egy Tesco-gazdaságos tintaspórolós börtönfotó.


2. Ahogy észrevettem, sok helyen alulról fényképeznek, nem szemből vagy kicsit fentebbről. Márpedig a legtöbb embernek ez a legelőnytelenebb szög.

2013. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nekem olyan sötét lett a kép,kb úgy nézek ki,mint valami züllött börtöni nő... O.o
2013. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert a fotózós nénik nem profi fotósok. :D
2013. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hetes jól mondja, plusz még egy nagy ok, hogy senkinek sem teljesen szimmetrikus az arca. És ugye teljesen szemből fényképeznek. Na most az ember leginkább csak a tükörben látja magát szemből, és azt szokta meg. A képen pedig nagyon csúnyának látja magát, mert ott jobban látja hogy mennyire nem szimmetrikus az arca.
2013. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!