Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnek talalkozni vele?

Hogy tudnek talalkozni vele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves ismerosom. Ugy ismertem meg, hogy hozzam kerult a kutyusa, mert sajnos nem maradhatott nala (nem reszleteznem). Emiatt nagyon gyakran beszeltunk utana. En nagyon megszerettem. Tudjatok ilyen rajongasos szeretet. Mindig vele akarok beszelni, folyamaatosan nezem az fb adatlapjat. De nem szerelem. Na mind1. Es multkor irta, hogy pont a kezebe kerult egy kutyas konyve biztos nekem is tetszene. (tudja, hogy milyen kutyaimado vagyok) es mondta, hogy kolcsonadja, ha gondolom. Mondom jo akkor majd a varosba valamikor talalkozhatunk. Erre o irta, hogy jo majd megbeszeljuk es ennyi. Aztan mondtam neki, hogy eljohetne meglatogatni a kutyust erre mondta, hogy hogy orulne neki. Es, hogy majd megbeszeljuk. De mindig annyi lesz belole, hogy megbeszeljuk. Viszont enis orulnek neki ha osszefutnank, a fent leirtak miatt. Mit tegyek, hogy talalkozzunk?

En: 17/L O: 22/L


2013. júl. 2. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

"kezebe kerult egy kutyas konyve biztos nekem is tetszene. es mondta, hogy kolcsonadja "

Jaaajj hát milyen kis pajzán felkérés volt ez, mondd neki hogy a falat kaparjátok a kutyával mindketten. és szeretnéd látni MOST

21/F

2013. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozd fel te a témát, hogy találkozni szeretnél vele.
2013. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát javasolj konkrét időpontot és helyet!
2013. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha felhozom neki, hogy talalkozzunk akkor az lesz belole, hogy majd megbeszeljuk. De megprobalom majd megint:)
2013. júl. 2. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!