Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ázsiaiak (sárgák) szépnek...

Az ázsiaiak (sárgák) szépnek látják a fehéreket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 08:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdezem.:)
2013. júl. 3. 08:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De pl. szerintem a Koreaiak között vannak nagyon helyesek, a Korona hercege című filmben néhány szereplő.
2013. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Abszolút. Biztosan tudok, hogy náluk nagyon menő a fehér bőr, még a pattanástalanítót is fehérítő hatással ruházzák fel, és reklámozásánál ez a fő pont, hogy ezt hangsúlyozzák. Amúgy az ázsiaiak, és itt gondolom a japánokra gondolsz (mert India is Ázsiában van) nagyon könnyen barnulnak, ezért is divat náluk a fehér bőr.

Aztán ugye ott mindennapi a plasztikai műtét, az úgynevezett idolok mind plasztikáztatnak, hogy európaisabb külsejük legyen. A szemkerekítő műtét a legnépszerűbb náluk, a hétköznapokban pedig sokan használnak ilyen ragasztószerűséget, amitől dupla szemhéjuk lesz (ázsiaiaknak nincsen) mint a fehéreknek. Meg aztán a hajfestés, színezett kontaktlencsék... Ezekkel mind próbálnak ránk hasonlítani.

Tehát igen, szépnek tartanak minket. :)

2013. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 3. 08:27
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszenek a sárgák, mert túl egyformák és szerintem mi is egyformának látszunk nekik a csúnya, naaaagy szemünkkel.
2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. írta jól!
2013. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szépnek látnak minket. :)

A volt japán nyelvtanárnőm pl, aki sokat volt kint a Japánban, mesélte, hogy teljesen odavannak a szőke kék szemű nőkért, nők-férfiak egyaránt (gondolom azért, mert náluk olyan nincsen).

Ezenkívül ha jól tudom, a legtöbb koreai BB krém mind fehérít, ez is jelenthet valamit.

Illetve még egy dolog jutott eszembe, ha megfigyeled, szinte bármelyik animében/mangában inkább fehér emberekre hasonlítanak a karakterek, mint japánra/ázsiaira.

2013. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!