Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha lány...

Jibril kérdése:

Szerintetek gáz, ha lány létemre imádom a rappet? Mindent meghallgatok, tupac, wiz khalifa, kid cudi, snoop dogg, szeretem a magyar rapet is. Sokan baszogatnak, h miért nem tudok normális zenéket hallgatni.

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 20:58
 1/8 Wolfox20 válasza:
100%
Ha neked az tetszik, akkor az tetszik. Ha meg baszogatnak, szard le!
2013. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem. Saját izlásed van, nem vagy olyan mint a többiek és ez jó. Én imádom a rapet, és néha van egy egy jó metál szám is, pop, minden. Nem kell megragadni egy műfajnál. Én is lány vagyok.
2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
saját izlése van? az utolsó válaszoló egy kicsit hülyeséget mondott... manapság nagyon menő lett a rap és kb mindenki azt hallgatja a tipikus tömegzenék mellett... szóval egyáltalán nem gáz!
2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális ez a stílusod. mondjuk én nem szeretem a rap-et de az más dolog
2013. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
már nem azért de a "normális zene" eléggé szubjektív fogalom.:))
2013. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyátalán nem gáz. Mindenkinek más az ízlése. Az lenne a gáz, ha mindenki ugyanazt hallgatná :D
2016. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz;)

Én ezeken nőttem fel, és én is lány vagyok.2 piacot.en.us imádom

2017. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vanesza5 válasza:
én is lány vagyok és imádomm
2021. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!