Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehethogy elfognak rabolni?

Lehethogy elfognak rabolni?

Figyelt kérdés
Mostanság 2 napja összeismerketem 2 csajjal egy 8. -os és egy 7. -essel és most összevesztünt és még csak vebkamera előtt láttam őket skypen és attóltartok hogy emberrabk vagy valami iesmik mer ma tök furcsánviselkedtek de nemakarok senkinek szólni mit tegyek?

2013. júl. 11. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szakítsd meg velük a kapcsolatot, remélem nem adtál meg magadról adatokat és a címedet? Ha igen, akkor szólj a szüleidnek.
2013. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Tudják, hogy hol laksz? Úgy értem utca házszám? Mert ha nem, akkor nincs mitől tartanod, személyesen meg vagy köteles találkozni velük. De amúgy végigolvasva a kérdésed, elég tapasztalatlan lehetsz. Mert ez elég nagy butaság. Jó, persze vannak ilyen veszélyei a netes ismerkedésnek, de ha valakitől tartasz, akkor kitalálsz valami ürügyet, hogy ne találkozz vele. Meg az, hogy furcsán viselkednek, nem feltétlenül jelenti azt, hogy elakarnak rabolni.
2013. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
csatlakozom az előttem szólókhoz,addig nincs mitől aggódnod amíg nem tudnak rólad olyan dolgokat ami alapján megkereshetnek..
2013. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld őket mindenütt a neten, és többet ne állj szóba velük, jobb lenne ha nem ismerkednél neten, mert belefuthatsz ennél még rosszabb dolgokba is. Webkamerát ne használd idegenekkel és semmilyen adatot ne adj meg magadról.
2013. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de az ő barátjuk az én osztolyba jár és nemtudtam hogy ienek mert eleinte rendes viccesek voltak és jól is néztek ki legalábbis az 1-ik és sztem megtudnának keresni ha akarnak mert osztálytársam nagyonjó barátuk azt álítják.
2013. júl. 11. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
DE mi utal rá hogy el akarnak rabolni?:D Max csak rájöttél hogy mégse szimpik,de ez azért túlzás nem?
2013. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

persze... egy 14 meg egy 13 éves csaj elfog rabolni téged..


A sok hülye válaszoló meg komolyan veszi a kérdést... ó máj gád..

2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!