Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fekete bőrűek verekedésben...

A fekete bőrűek verekedésben miért erősebbek a fehéreknél?

Figyelt kérdés
Simán levernek egy fehért.

2013. júl. 13. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most csak viccelsz ugye?
2013. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem. általában mindig egy fekete győz a búnyókban.
2013. júl. 13. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
és ezt miből állapítottad meg?
2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Változó, hogy ki győz.

2013. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, eddig ami fekete vs fehér bunyót láttam csak fekete nyert
2013. júl. 13. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem láthattál valami sokat. Az pedig mit jelent, hogy "általában mindig"? :-D
2013. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszer csaptam le feketét, azóta rasszistaként könyvel el az a társaság, amelyik látta. Pedig nem azzal volt bajom, hogy fekete, hanem azzal hogy egy kötekedő, idegesítő pcs volt.

Ezek után inkább védekezek, és megvárom amíg le nem állítja valaki. Lelehet pncizni, de higgyétek el, nem jó dolog ha kitiltanak a törzshelyedről, azzal az indokkal, hogy "rasszistáknak ott van a skinhead rock-kocsma".

2013. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Haver,valamit nagyon benézel. Csak a felkészültségtől függ,ha pedig valaki karatézik,thai boxol...nézz meg egy Klitschko meccset!Szétcsapják a nagy fekete dromedárokat. Ne a hollywoodi filmekből tájékozódj.
2013. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
7. Ha megérdemelte akkor úgy kell neki.
2013. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Ezt magyarázd meg a mai hú-de-liberális világban az embereknek. Már mindenre ráfogják, hogy gyűlöletbűn. Sajnos ezt rengetegen kihasználják, és úgy érzik akármit megtehetnek, mert úgyse lehet egy ujjal se hozzájuk érni, csak annyit kell kiabálniuk, hogy "csak azért mert fekete vagyok?!", és már mellettük a tömeg, és te vagy a szemét. Ez a gyökér is ilyen volt.

Nem fogom azzal igazolni magam, hogy van fekete barátom, és tök jó arc, mert egy sincs, én nem ítélek bőrszín alapján, mindenki lehet normális bőrszíntől függetlenül...


Abban meg biztos lehetsz, hogy megérdemelte.

2013. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!