Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazánkban vannak még skinheadek?

Hazánkban vannak még skinheadek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy munkásosztályhoz kötődő dolog, ami itthon a szocializmus miatt kicsit máshogy alakult ki, mint ami jo lett volna hozzá, illetve el is tűnt.
2013. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dávidmester13 ***** válasza:
persze hogy vannak
2013. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
A legutóbbi statisztikák szerint még van tizennégy, most fogják be az egyiket a sarkon, két utcával arrébb.
2013. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Persze hogy vannak. Nézd meg a Hunnia együttes videói alatt lévő kommenteket(nem mind skinhead, sőt ritka is, de ezektől a kommentektől olyan érzésed lesz, hogy vannak)
2013. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pajkos Alex válasza:
32%
Hogyne lennének...Én egy skinhead bandába tartozok...nem igazán verünk mást csak a tetves cigókat... További skineknek: 14/88 KITARTÁS WhitePower Vesszen a trianon bajtársak!!
2013. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
26%

sajnos vannak, egyre többen, pl elöttem levő kommentelő... és tudod mi a vicc? hogy ugyanolyanok mint a cigányok... olyan hülyék mint a segg, és nyomják ezeket a kamu dumákat... igénytelenek, mocskossak, ordibálnak az utcán stb... kár hogy nem éltek a második világáborúban mert eléggé megváltozna a véleményük...


és nem vagyok se antifasiszta se semmi ilyesmi, magyar vagyok teljes százalékban...

2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
23%

Előző:


Ha szétverik a hülye kis fejedet legalább nem lopnak meg :D Inkább 1000 szkinhed mint 1 cigány

2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Én láttam YT-n egy videót, egy srác vlogolt. Már előtte is volt csomó videója, csak most mutatta meg először magát. teljesen hétköznapi dolgokról beszélt és sétált az utcán. Kicsit barnásabb bőrű gyerek volt, aztán oda írja valaki valami hasonlót hogy "jó dagadt cigány vagy". Ránézek az adatlapjára persze hogy egy ilyen down-kóros fejű 15-16 év körüli "öcsi szkínhed". Eddig is tudtam hogy az ilyenek nem állnak az értelem magas fokán, most már tanúbizonyságot is szeretem róla. Szóval igen sajnos még vannak.
2013. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Vannak ám bőven. Minden városban.
2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6!

"...olyan hülyék mint a segg,..."

Aha, akkor biztos ezért vették föl egyik skinhead ismerősömet az egyetemre. De te biztos jobban tudod...

Csakhogy tisztázzuk: nem minden skinhead segg hülye, igen lehet hogy vannak olyan divat skinheadek, akik azok, viszont ha te ezt a kettőt nem tudod megkülönböztetni akkor az a te bajod.


Egyébként meg kérdező, mit hittél? Hogy így jönnek nyugatról a skinheadek és Szlovákia felé kikerülnek minket, vagy mi?? Máskor légyszíves ne kérdezz ostobaságokat!

2013. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!