Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a netceleb fogalma?

Mi a netceleb fogalma?

Figyelt kérdés

#fogalom #netceleb #miért nevezik így
2013. júl. 22. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan híresség, aki a neten vált ismertté. Pl. én csinálnék egy gasztroblogot, és oltári népszerű lenne, jobbnál jobb receptekkel, aztán már mindenki tudná a nevemet az országban. meg hogy milyen zseniálisan főzök.
2013. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
pl. én csináltam a szívós szemű márta nyelvrokonságot, ha mondom egy embernek hogy tudod mi az akkor 90% hogy tudja (2 milliós nézettsége volt youtubeon és a tv-ben is benne volt a videó :D) Szóval én egy netceleb vagyok :3 Bár azt senki sem tudja, hogy ki vagyok igazából csak akinek én elmondom :D Azok meg nem mindig hiszik el csak miután bebizonyitottam :D
2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
21%
Az olyan nyomorult iszákos balf szok, mint HErBY... -.-
2013. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző, Herby tényleg netceleb, de ez a kérdés nem azért van, hofy véleményt nyilváníts róla.
2013. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Egy ork ***** válasza:
66%

Herby egy nyomorék.

Olyan személyek, akik a neten csinálnak videókat, pl PewDiePie, hogy a híresebbeket is említsem

2013. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pewdie egy ripacs inkább :)
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2013. júl. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!