Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk? Nektek mijen csajok...

Fiuk? Nektek mijen csajok jonnek be jobban? De oszinten! A sovanyok, husosak, dagadtok?

Figyelt kérdés
A husosra azt ertem h egy kis pocak jo vaskos comb meg hasnlok. A dagatra azt h hat nagydarab sonkas csaj:D a sovanyra meg h semmi + suly eg hasonlok.
2013. júl. 26. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha arcra szép, akkor lehet rajta felesleg.
2013. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a húsos és a sovány közötti

17f

2013. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
husos :) mint én
2013. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az arc szerintem is a legfontosabb. Amúgy általában nekem a karcsú, de még nem csontváz csajok jönnek be. De vannak kivételek, van egy két húsos csaj is, akinek olyan kisugárzása van, hogy megtetszik. Olyat is tapasztaltam már, hogy megismertem egy lányt, és miután megismertem, esküszöm szebbnek láttam, mint amíg csak a külseje alapján ítéltem meg. Ez valami pszichés dolog lehet, de már több lánynál tapasztaltam ilyet.
2013. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
fúj, utálom a dagadtakat.. olyan.. csúnyák :D
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb a testsúlynál, hogy intelligens legyen a leányzó, például az olyan csapnivaló helyesírás, mint a tiéd, azt sugallja, hogy buta az illető, akkor pedig lehet a világszépe is, nem érdekel.
2013. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az okos nők jönnek be a legjobban.
2013. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vékony legyen de azért jó kisugárzással és szép arcal ennyi kell
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!