Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélnétek szép tapasztalatokat?

Mesélnétek szép tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Csak jó dolgokat. Leginkább az itt felmerülő panaszos kérdések ellentettjeit remélem. Pl. elhitted, hogy vagy valaki, és sikeresen párra találtál, vagy az anyósod rájött, hogy egy szar alak és igyekszik a kedvedben járni, vagy egy cigány felsegített az utcán. De jöhet bármi, ami pozitív élmény!!!


Annyi de annyi rossz dologról olvastam már itt, hogy nagyon hiányzik már valami pozitív.


2013. júl. 29. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy full bűnöző beütésű cigány megkért, hogy hozzak neki 2 doboz cigit(előre oda adta a pénzt) aztán meghívott két sörre és adott cigit is. :D
2013. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aztán még átlagos kinézetű vagyok, de elég bomba csajok is tapadnak néha, az exeim is elég szép leányzók voltak. :D
2013. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 29. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek az eleje szomorú, de nem az a lényege.

Valaki feltett egy kérdést arról, hogy segítségre lenne szüksége beszéd írásában egy temetésre.

Csomóan azt mondták neki, hogy hazudjon szépeket.

Én leírtam neki, hogy pontosan hogyan tud szép és őszinte beszédet írni, és ennek nagyon örült és azt mondta, hogy sokat segítettem neki.

2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik nap eldöntöttem, hogy kimerészkedem a csigaházamból, és hajlandó vagyok kapcsolatot kezdeni. Sok bátorságra volt szükségem hozzá.

Aznap három lány is felkeresett, és akartak tőlem valamit. Az egyikkel előtte csak néhány e-mailt váltottam (interneten keresztül!).

2013. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ültem egy vonaton, és ült velem szemben egy lány és az öccse vagy valakije. Csak hallgattam, ahogy beszélgettek, nem szóltam hozzájuk. Viccesek voltak, és élettel teliek, és nagyon tetszeni kezdett a lány. És úgy éreztem, fordítva is így van. Aztán persze leszálltak. Én vágyakozva utána néztem, amire megfordult, mosolygott, és felém integetett.
2013. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyik tanítványomnál, Kittinél, aki most volt 4. osztályos, diszkalkuliát (számolászavart) állapítottak meg hivatalosan.


Azt mondták róla, hogy nem képes arra, hogy a számokat megtanulja, és sosem lesz képes megtanulni számolni. Valamint nyomatékosították szüleinek, hogy a gyermeket hagyják békén, ne nyüstöljék, és ne járassák külön tanárhoz, mert ezzel csak ártanak neki, és természetesen Kittit fel kell menteni matekból!


Kitti, kb. 3 hete jár hozzám, és bátran mondom, semmi gond nincs a felfogóképességével, és amit megtanulunk együtt, azt a következő órákon is ugyanúgy tudja: mind az elméletet, mind pedig a gyakorlatot. Úgy került hozzám, hogy összeadni nagyon nehezen, de kivonni egyáltalán nem tudott, a szorzás a rémálma volt, az osztásról pedig valami nagyon furcsa elképzelése volt! Hangsúlyozom, negyedik osztályos a kislány.


Most ott tartunk három hét után, hogy tud összeadni, kivonni, tudja, mi az a szorzás, (még ha az egész szorzótáblát még nem is tudja), osztás, és egyszerűbb műveleteket meg is tud csinálni.

2013. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt fogorvosom mindig nulla fájdalom nélkül kezelte a fogaimat.
2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!