Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Saját frusztrációját vetíti ki?

Saját frusztrációját vetíti ki?

Figyelt kérdés

[link]


Egyik barátom küldte, ő vette az ételnek csúfolt mérgeit, de azt mondta ezek után soha nem fog vásárolni ilyen termékeket.

Értem én, hogy át akarja venni a mostanában menő "bunkóleszekmertazhasznál" baromságot, de iszonyú esetlen és enyhén betegesnek hat, hogy hátulról, sunyin lefotózott embereket-érdekes kövér, két méteres kopasz férfit miért nem fotózott-posztolgat ki, és röhigcsélve, óvodás módon vág vissza a kommentelőknek.

A szomorú az, hogy sok követője-köztük az elhízottak is bólogatnak. Aztán tolják magukba a az update kakaóscsigát, ami ugyanúgy hizlal...

És csodálkozik, hogy az emberek nagy része ki nem állhatja?


2013. aug. 2. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1 -Te mit vetítesz ki ezzel a kérdéssel?

2 -A kövérek korábban halnak, ezt lehet mondani szépen, csúnyán, mindenképp ez az igazság.

3 -De jól tájékozott vagy az update kajákról, gondolom saját tapasztalat, hogy "tolják magukba a az update kakaóscsigát, ami ugyanúgy hizlal... "

Csak mert én 35 kilót fogytam update kajákkal, ezek szerint mégsem hízlal, te kis irigy hebrencs.

4 -Ha utálod Norbit, akkor miért lövöd magad a faszbúkja lesegetésével?!

2013. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Első, de nagy kretén tapló vagy! Összeilletek a fészbúkus bejegyzés szerzőjével.

Kedves Kérdező! Nem hiszem, hogy frusztráció lenne, sokkal inkább amit leírtál, hogy átment ebbe a támadó hangvételbe, mert a legtöbb kövér ember csak akkor kap a fejéhez hogy fogyni kéne, ha durván szembesítik vele.

Bár nem hinném, hogy annyira meg kellene mondania az embereknek, hogy fogyózzanak. Mert van aki ducin érzi jól magát, és van aki vékonyan, ez az ő dolguk.

Amúgy ez a hátulról fotózgatás és utána alázgatás a legnagyobb szemétség amit ember meg tud csinálni, már ha ezt a norbit lehet ezek után embernek nevezni...

2013. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Első, te hiába fogytál le, az arcod még mindig túl nagy. Csak szólok, hogy indexen volt ma Norbid kedvességéről cikk, tehát nem Norbi fbját lesi a kérdező, maximum olvas netes újságot. Ha elolvasod a kép alatti kommenteket, akkor látod, hogy nem csak a kérdező találta durvának a képet és a hozzá fűzött kommentárt, hanem még nagyon nagyon sok ember.


Norbi szerintem ezzel nem a frusztrációját vetíti ki, hanem kimutatta a foga fehérjét. De van aki még ezek után és ennek ellenére is isteníti. Én az egész famíliát nem bírom, egy vicc amit ők produkálnak.

2013. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, te Norbi vagy? :)


Én alkatilag vékony vagyok, de eszembe sem jutna telteken élcelődni. De gondolom nem jött át a lényeg, iszonyúan sértve érzed magad.

2013. aug. 3. 02:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Két válaszolónak köszönöm, hogy írtak, igen, ez lehet mögötte, "kimutatta a foga fehérjét", ami azért egy közéleti személyiségtől eléggé meggondolatlan és furcsa húzás.
2013. aug. 3. 02:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Fel akarja magára hívni a figyelmet. Így a legkönnyebb, pedig szerintem neki semmi szüksége rá. Nem mondom, hogy a legjobb fej fitneszguru a világon, de nekem sokat segített akkor, amikor biztató hangnemben tolta a tornáit, és mindig arról beszélt, hogy pontosan tudja, milyen nehéz elkezdeni, és ő is ilyen volt, szóval kitartás.

Szerintem teljesen felesleges a vergődése. Amúgy meg... hát kb itt vannak a korlátai, nem egy okos ember.

2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!