Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi fiatalnak...

Miért van ennyi fiatalnak tetoválása? Már szint több az olyan, akinek van, mint akinek nincs.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Még mindig többen vagyunk, akiknek nincs.
2013. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A divatot kõvetik!
2013. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem tudom mi benne a jó
2013. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyre elfogadottabb már, az én generációmnak ez lesz a természetes ha 40-50es korosztály leszünk

Sok embernek tetszik de az ország maradisági miatt, csak ábrándoznak róla hogy valaha is festék kerül a bőrük alá

21/F

2013. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek igaz, hogy aki iskolázottabb, finomabb modorú, arra sokkal kevésbé jellemző, hogy tetkót varrat magára?
2013. aug. 9. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. De természetesen vannak kivételek.
2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg egyre több van, nálunk az osztályban most a lányok között divat, hogy jaaj, én is akarok tetkót.. egy csaj elkezdte, és most már négyen vannak. Én abszolút támogatom azt, hogy valaki varrat magára egy olyan tetkót, aminek jelentése van, és ízléses is, de egy "szeretlek Danim" feliratnak (ezt varratta magára 18 éves csaj az osztályomból. nem vicc) semmi értelme, inkább nevetséges :D én mondjuk azért nem varratnék, mert a bemelírozott hajamat is megutáltam 1 hét után, és vissza is festettem. ebben az esetben meg ez ugye lehetetlen:D
2013. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-es, ugye nem gondolod komolyan, hogy egy társadalom maradiságát a tetovált emberek számában mérjük? :D


Részemről magamon nem tudnék elképzelni tetkót, nem izgat különösen a téma.


De ha másnak van kedve, tőlem csináltasson.

2013. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hopp, első mondatom visszavonva, rosszul értelmeztem :D
2013. aug. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És ennek a 99%-a semmitmondó divat tetoválás...Believe yourself, Stay strong és társai...
2013. aug. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!