Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mertnem tudok az emberek...

Mertnem tudok az emberek szemebe nezni?

Figyelt kérdés
nem arrol van szo hogy valakit megbantottam,szegyenlem magam vagy valami egyszeruen nem birok senki szemebe nezni. pl. mikor beszelgetek valakivel latom rajta hogy zavarja hogy nem nezek a szemebe de egyszeruen nem birok... vagy mikor valaki flortolni probal velem akkor se birok.. mert nem birok a szemekbe nezni? 15/L
2013. aug. 11. 21:12
 1/5 sativus ***** válasza:
nem vagy véletlen önbizalom hiányos ?
2013. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de elegge. mert? e miatt nem birok a szemekbe nezni?
2013. aug. 11. 21:19
 3/5 Szafica ***** válasza:

Régen velem is ez volt, elég önbizalomhiányos voltam. Igaz még most is az vagyok, de már jobb a helyzet. Kényszerítettem magam,hogy az emberek szemébe nézzek, először persze nem sokáig ment, de aztán nem zavart annyira.

18/L

2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen sürgősen változtatnod kell, mert sokak előtt így a "hazug ember" benyomását kelted.
2013. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Asperger-szindróma egyik tünete éppen ez.
2018. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!