Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nem hajlandó sminkelni magát! 14 éves múlt,most megy gimnáziumba. Arra sem hajlandó hogy egy kevés szempillaspirált feltegyen...

2013. aug. 12. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Ő tudja hogy érzi jól magát, ne te döntsd már el.
2013. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te ne tegyél semmit. Ha smink nélkül is csinos, akkor mi a fenéért csinálná?
2013. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És smink nélkül nem lehet létezni??? Ilyen fiatalon nem is kell smink. Szerintem meg nevetséges amikor egy lány,akinek még a tojáshéj a fenekén, tetőtől-talpig sminkben van. Szánalmas.
2013. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a válaszokat/véleményeket!:)
2013. aug. 12. 18:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Hova fajul ez a világ...14 évesen senki ne akarja magát sminkelni. Felesleges, ettől senki nem lesz felnőtt. A barátnődnek van igaza!
2013. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Miért kéne bármit is tenned???!!! De most komolyan! 14 évesek vagytok az isten szerelmére, még fél lábbal a biliben álltok és már azt gondoljátok mindent lehet, jöhet a smink, pasik, szex pia meg minden? Hát nem. Először nőj fel, tanulj és majd aztán jöhet a többi. Attól még, hogy gimnáziumba megy, miért kéne sminkelnie magát? Nem a külseje miatt vették fel, és ne gondold, hogy a gimi ezzel jár, mert pl a nővérem 17 évesen még mindig nem sminkeli magát, sőt náluk senki sem sminkeli magát az osztályból.

Ennyi idősen, ugye még fejlődésben van, többet rontana vele a bőrén mint amennyit segítene. Bár a szempillaspirál még nem olyan szörnyű.

2013. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
És az miért baj?! Én sem sminkelem magam, mert fölöslegesnek tartom. Meg nem is akarom, már csak azért sem, mert a legtöbb korombeli lány (én is 14 vagyok, mint ti) ezt csinálja, mert ez a divat. -.-
2013. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben van,tényleg köszi a válaszokat.Egyébként énsem "sminkelem magam halálra",csak spirált használok,és nem vagyok egy r*banc.És én tényleg csak jót akartam:)Jaa és nem divatból sminkelek :D amúgy nincs barátom,sose volt,nem iszok nem cigizek stb...és a barátnőm se!
2013. aug. 12. 19:53
 9/16 anonim válasza:

Jó, bocsi, ha kicsit durván fogalmaztam, tényleg nem állt szándékomban senkit megbántani, csak hát kicsit kiakadtam, mert ma is láttam egy pár agyonsminkelt r****cot akik nem többek 12-nél és szomorú belegondolni, hogy miután összevesztünk a volt legjobb barátnőmmel és ő a nagymenőkkel kezdett barátkozni, belőle is pont ilyen kis liba lett. Ami már csak azért is rossz mert így nem látszik az egyénisége, hanem összeolvad a többiekkel...

Na mindegy már elkalandoztam másfelé:DD

Szóval örülök, hogy Te nem vagy ilyen.:)


(6. voltam)

2013. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na nehogymár diktáld neki, mikor sminkeljen. Ha ő úgy érzi jól magát ahogy van, akkor nem kell tenned semmit ellene.
2013. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!